SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból podczas kopnięcia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
otóż to więć niech kolega odpuści na 3-4 dni wogóle machanie ngą jak nei bęzie mu sie poprawiało , to rozćwiczyć to jeżeli nie bezie sie dało makx miesiąc i do lekarza z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
no to tak możemy rozmawiać. Pełna zgodność i wspólne dochodzenie do tego jak człekowi pomóc oby tak dalej i w każdym temacie

dałabym SOGa ale nie mogę

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie po sogi tu jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
Zdrowie to podstawa, nie warto ryzykować.
Pasta o której mówiłem - "osteo gel" (chyba tak to sie pisze), mi pomogło,ale nie pamięam już czy nie jest to środek na recepte. najlepiej idź do lekarza. pozdro

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Dzięki za wypowiedzi. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
też tak kiedyś miałem od częstych uderzeń w worek i po pewnym czasie przeszło,nie robiłem wtedy żadnej przerwy w trenigach ale jeśli czujesz że ból jest naprawde silny i przeszkadzający w ćwiczeniach to odpuść sobie na jakiś czas
a z tym przeskakiwaniem kości w biodrze to się do tego przyzwyczaisz, jest to spowodowane tym że od rozciągania i kopania "rozbijasz" sobie biodra i staw biodrowy inaczej pracuje wczasie chodzenia a inaczej przy kopaniu i musi się "nastawić"
wiele osób tak ma

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2091
Fajnie że znalazłem odpowieć w tym poscie mam rozbite biodra dziwiłem się czemu przy chodzeniu stawy biodrowe mi przeskakują czuje tylko wtedy jak dotkne albo się wczuje tylko mnie to wogule nie boli myślałem i moja mam też jest lekarzem że coś jest nie tak ale przy kopaniu nic nie czuje że przeskakuje mam 16 lat ale nie wiecie czemu mi ściegna szczelają dosć czestą jak jestem zimny tak wiecie bez treningu a jak sie porościagam i podczas treningu to strzelanie przechodzi czym jest to spowodowane prosze o odp.

Dominik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 807
Mi tez cos przeskakuje przy lewej nodze.A mam takie pytanko bo mnie boli jeszcze tak w okolicy kosci ogonowej (nie wiem dokladnie jakie to miejsce tak mi sie wydaje ) przy skrecaniu tulowiem jak wale prawa reka i np czuje bol w tym miejscu jak odginam sie do mocniej do tylu , wie ktos moze co to jest i czy samo przejdzie :) czy lepiej isc do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
a od jak dawna to masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 807
Od czasu kiedy zaczelem intensywniej trenowac tzn codziennie (jakies 2 miesiace) przerwy robie tylko w weekendy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska - Ukraina boks kobiecy 02.04.2005 Nowy Sącz

Następny temat

Pytanie

WHEY premium