SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod lewą łopatką.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Witam, od kilku dni mam taki trochę kłujący ból pod lewą łopatką. Dzisiaj rano obudziłem się bez żadnego kłucia i dopiero po treningu po ostatniej serii mc ból znów wrócił. Nie jest to mocny ból, mogę normalnie ćwiczyć itp. Właśnie zacząłem nowy plan treningowy 5x5 i po sprawdzeniu maksów dla 5 powtórzeń zeszłem z ciężaru aby przez następne tygodnie do niego dobijać więc się trochę dziwie bo ćwiczę jednak mniejszymi trochę ciężarami, skupiam się na technice i do ostatniej serii mc używam pas. Plecy zawsze staram się mieć proste. Nie pilnowałem tylko aby mieć ściągnięte łopatki więc może dlatego. Dopiero wchodzę na nowy plan i nie chcę go skończyć przez kontuzje więc może jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Cześć. Może Ci się to wydać dziwne, ale ból w tej okolicy jest,, zasilany,, przez odcinek szyjny kręgosłupa.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Dzisiaj się obudziłem i ból znikną. Wczoraj rano też mnie nie bolało dopiero po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
W takim razie możesz podejrzewać, że trening źle wpływa na na Twoje ciało. Może zła technika albo za duże ciężary?

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Od paru dni jak się rano budzę nic nie boli do czasu kiedy wykonam jakąś ciężko fizyczną czynność i ból wraca. Nie jest to mocny ból który by uniemożliwiał trening itp. Ale zawsze czuje go aż się położe spać i rano nie boli. :E
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żylaki powrózka nasiennego - embolizacja (gdzie?)

Następny temat

Jestem ekto,endo a może mezomorfikiem? Pomocy!

WHEY premium