SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod kolanem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
Witam
W niedziele na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w piłkę nożną. Grałem w butach halowych , które okazały się bardzo śliskie. Na początku wykonywaliśmy różne ćwiczenia typu (slalom) itd. gdzie aby wykonać dane ćwiczenie w jak najkrótszym czasie i wyhamować podczas biegu z piłką zapierałem się obciążając kolana. W pewnym czasie czułem lekki ból (pod kolanem) aż w końcu podczas meczu ból był tak mocny , że nie byłem w stanie biegać. Ból był odczuwalny pod kolanem i promieniował w zewnętrzną stronę.Ból trwał do wtorku czyli przez 2 dni ale stopniowo malał. Dzisiaj bólu już nie odczuwam wcale jednak czuje niestabilność kolana. Co mogło się stać ? Czy ból ten mógł być spowodowany naciągnięciem , naderwaniem wiązadeł ?
Pozdrawiam





Zmieniony przez - oxober w dniu 2017-03-15 10:08:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Miejsce zaznaczone to okolica więzadła rzepki mogło dojść do urazu i na skutek tego reakcji zapalnej , stąd po kilku dniach odczucie mniejszych dolegliwości. Natomiast wymagana byłaby dalsza diagnostyka szczególnie po objawach jakie zgłaszasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
dzięki wielkie za odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ćwiczenia po wypadnięciu L4-L5

WHEY premium