SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod gipsem...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Niedawno co skręciłem /zwichnąłem kostkę, nie wiem dokładnie jaka pomiędzy tym różnica ale przejdźmy dalej. Otóż będąc w szpitalu założyli mi gips. Zapewne dla usztywnienia .Jak to powiedziała pani doktor,kostka nie jest ani pęknięta ani złamała, lecz dostrzegła na zdjęciu RTG jakiś uskok no i wylew bo kostka spuchnięta jak baniak. No to mi zagipsowali.
Gips mam raptem 5 dni (przewidywany czas 3 tygodnie)
i Tu mój problem:
przez ostatnie trzy dni jeśli chodzę ( chodzę o kulach nie stając na nogę zagipsowaną)
to strasznie mnie boli w kostce, ale to tylko w sytuacji gdy jest w wolnym zwisie. Gdy siedzę bądź leżę jest wszystko ok.
Dlaczego tak mam?
Czy mi ta opuchlizna nie zeszła?Czy to się zaczyna goić? Czy po prostu gips mnie tak uwiera ze powinienem się przejść do lekarza.?

To strasznie utrudnia chodzenie ( o kulach żeby nikt nie pomyślał że pomykam na chorej nodze ;) ). a jak wiadomo ciężko tylko leżeć i leżeć, jest potrzeba że gdzieś człowiek musi się ruszyć;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
Nie wiem co u jest u cb , ale jak moja staruszka zwichneła kostkę to jej zbyt ciasno zagipsowali i musiala od nowa gips zakładać bo nie mogla wcale chodzic podobnie jak ty

Zmieniony przez - Yqh w dniu 2010-04-03 17:56:49

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
no ja w mim trochę luzu mam, dobra, poczekamy zobaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaż - pomoc ;)

Następny temat

Bóle łydek

WHEY premium