SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców nad lewym pośladkiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Witam
Mam 16 lat
Od jakiegoś czasu miewam bóle pleców zaraz na lewym pośladkiem nie boli mnie on cały czas tylko przy pewnych pozycjach.Czuje także tak jakby ból przechodzący na lewą nogę nie umiem tego wytłumaczyć.Najdziwniejsze jest to ,że praktycznie boli mnie tylko wieczorami lub ten ból się wtedy nasila.Dodam ,że zacząłem niedawno ćwiczyć .Myślałem że to ewentualnie występuje przez kreatyne i to coś z nerkami ale już około 2 tygodni nie biorę i nic usunąłem także przysiad ze sztangą z zestawu treningowego.Miałem już kiedyś podobne bóle występowały one nagle coś w stylu "poszczyknięcia" jeśli dobrze pamiętam jeden z pierwszych bólów ostatnio poczułem robiąc bicepsa siedząc (uginanie przedramion hantelkami.A i czy możliwe ,że to są nerki??? staram się dużo pić dziennie ,ale bardzo dużo oddaje mocz praktycznie co 45 minut .....Moja aktywność fizyczna w tygodniu jest bardzo duża 3x Siłowania FBW.2x kicboxikng.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Zgłoś się do lekarza, trzeba będzie wykonać badania obrazowe.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podraznienia po goleniu

Następny temat

Nadmierna potliwość pleców

WHEY premium