SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
Witam,
Ostatnio pisałem na forum odnośnie bólu nerki gdy ból się nasilał czułem że to nie nerka a coś w okolicach kręgosłupa.Poszedłem do lekarza zrobiłem badanie krwi i skierowanie na usg nerek i wątroby bo mam zalecone takie kontrolę ze względu na torbiele.Ból się nasilał więc w końcu poszedłem szybko do ortopedy zrobiono mi prześwietlenie dolnej okolicy kręgosłupa i badanie nic nie wykazało wszytko w porządku dano mi przeciw bólowy w tyłek mogłem się wyprostować na chwile a dziś znów mam problem ruch sprawia ból.Pytanie czy możliwe żebym naciągnął czy tam zerwał nadwyrężył prostowniki grzbietu boli mnie po prawej stronie kręgosłupa.Dodam że początkowo przez jakiś tydzień bolało potem się nasilił to już będzie drugi tydzień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Zwykłe RTG kręgosłupa ,to badanie podstawowe i ciężko stawiać konkretne diagnozy na podstawie tego jedynego badania.
Jeżeli odczuwasz nadal uciążliwy ból proponuje udać się do innego specjalisty.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skurcze w udach podczas ćwiczeń.

Następny temat

problemy z nadgarstkami -masci, opaski usztywniajace?

WHEY premium