SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból mięśnia płaszczkowatego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 882

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 19 lat Na forum 85 dni Przeczytanych tematów 644
Po bieganiu,skakance bolą mnie te mięśnie przy obu nogach . Ból ma charakter pieczący ,ból sam znika po niedługim czasie

Zmieniony przez - Michuuuuuuuuuuuu w dniu 2018-07-27 09:56:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5605
A bierzesz coś, jakiś doping. Bo być może ból jest od zbyt dużej retencji wody. Też tak miałem. Tu masz link, ktoś pisał na ten temat. http://www.sfd.pl/bole_w_piszczelach_przy_dluzszym_spacerze-t266682.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 19 lat Na forum 85 dni Przeczytanych tematów 644
Nie biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chociaż wyczytałem tutaj http://www.sfd.pl/Retencja_wody_przy_kreatynie_-t277304.html ze kreatyna może powodować retencje jeszcze kwestia tego że mnie bolą mięśnie płaszczkowate a nie piszczele

Zmieniony przez - Michuuuuuuuuuuuu w dniu 2018-07-27 13:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5605
Może tak odczuwasz bo ból promieniuje choć ja czułem dokładnie przód czyli piszczele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475792
To że łydka pracuje przy bieganiu czy skakance i bezpośrednio po można ją odczuwać jest normalne kwestia właśnie czy to zmęczenie czy inne objawy, jeśli to drugie wówczas trzeba udać się do fizjoterapeuty.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orteza kolanowa