SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy podczas ciężkiego treningu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Tak jak w temacie; co może być przyczyną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
cisnienie zapewne odwiedz lekarza jezeli problem bedzie sie pojawiac co trening

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
W tym rzecz, że zwykle gdy chodzę na pomiar ciśnienia to wszystko jest okej. A podczas treningu już tak fajnie nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Twój tryb życia? Wysypiasz się? jadasz regularnie? Może ćwiczysz za długo? Zacząłeś przyjmować jakieś leki? Dostałeś mocno w głowę?. Wybierz się do lekarza i powiedz co cię męczy w końcu od czegoś oni są :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ile czasu tak Ci się dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Ja miałem straszne bóle głowy podczas przysiadów ze sztangą. Jak się okazało miałem naciągnięty jakiś mięsień czy ścięgno w karku i promieniowało na tył głowy. Po wyleczeniu kontuzji jest ok. Może u Ciebie jest to też związane z jakąś kontuzją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
może masz jakieś zwyrodnienie na odcinku szyjnym kręgosłupa i uciska Ci jakiś nerw.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Na chwilę obecną wszystko jest OK więc to raczej nie zwyrodnienie a przetrenowanie/naciągnięcie chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Dziękuje wszystkim za rady :] jak znajdę rozwiązanie to napisze tutaj o tym, to może troche potrwać. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan!

Następny temat

Marcin Najman nokautuje Martina Pacasa!

WHEY premium