SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha podczas biegania, robienia brzuszków!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
Od około roku mam takie coś ze jak robie brzuch potem wstane i chce iśc dziwnie boli u dołu brzucha po prawej stronie na dole ;/
Byłem ostatnio na badaniu Usg j.brzusznej i nic niewykryło oprócz tego ze mam piasek nerkowy. Sam już niewiem co o tym myśleć. Czasami gdy biegam też czuję ten ból. Ale głownie przy robieniu brzucha

Żadnej buły nie mam, przy kaszlu nie boli.

Ma ktoś coś podobnego?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Może sprawy wysiłkowe...
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
też tak myśle, być moze jak kiedyś grałem w klubie w piłke naciągłem bardzo jakiś mięsień lub pachwine i teraz już boli , niewiem tak to tłumacze bo nic tam niewidać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
Odświeżam !

Ostatnio znów bol powrócił podczas robienia mięśni brzucha.
MIał ktoś coś podobnego bo to troche dziwne jest :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Poszukaj na internecie na temat strechingu miesni przucha. Przykładowy sposób rozciagania mm brzucha to siad kleczny i pochylenie tułowia w tych

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
szymek, poprawej stronie na dole,tez mialem bóle przy brzuszkach. Poszedlem na usg i okazalo sie ,ze mam kamyka w pecherzyku zolciowym (15mm). w Poniedzialek mam zabiega:)

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Ale on pisze ze mial usg i na nim nic nie wykazano

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
racja, przeoczyłem

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 96 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1271
ArekPj proszę o kontakt gg 3034666 ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Witam, dzisiaj i wczoraj bieregalam po lesie i w trakcie biegania tj po ok 2km zaczal bolec mnie brzuch a konkretnie podbrzusze tak jak w czasie okresu? czy ktos wie czym to moze byc spowodowane?? dodam ze okres mam miec dopiero za ok 12 dni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Mam tak samo jak Gośka - biegałam na kilka dni przed okresem i bolało, tydzień po i też bolało, ponad tydzień przed (dziś) i tak bolało, że musiałam się zatrzymać. Ból dokładnie taki jak przy okresie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gymnasion - czy warto?

Wiecej