SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha po zjedzeniu produktu białkowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Witam ostatni przez pare dni mdli mnie a jeszcze bardziej jak zjem produkt białkowy typu gotowana pierś z kurczaka. Od czego to może być? Wiem że lekarzami nie jesteście ale tak czuje że jak bym jadł same węgle i tłuszcze bez białka to by tak nie było. Jestem w czasie redukcji jem 180 g bialka przy wadze 94 kg 193 cm wzrostu . Nie mogę teraz zrezygnować z białka bo redukuje. Co mam zrobić i co to może być . Chciałbym jeszcze dodać że dużo ziewam spać się chcę. Może ograniczyć białko?Pomocy.


Zmieniony przez - szymonixd518 w dniu 2018-03-19 17:17:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuc cała diete do oceny. Po kazdym posilku tak masz? Od jak dawna?
Edit: po gotowanej piersi z kurczaka tez by mnie mdlilo. I dlatego nigdy nie jadlam (wyjatek pokrojona w zupie, pochodzaca z kurczaka zagrodowego, na ktorym ugotowany był wywar na zupę).:Samej suchej jałowej ugotowanej piersi bym nie tknęla. Moze po prostu jesz rzeczy, ktore ci nie smakuja? Niedoprawione?


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-03-19 17:47:55

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Tak nie smakuje mi ale jem pierś z zupy bo jakoś białko musze dostarczyć .
Dieta to zależy ale przeważnie pierś z murczaka gotowana w zupie lub też z patelni nie pieczona z warzywami. Przykładowo:
Rano 3 jaja gotowane troche masła chleb zytni
2 posilek wafle ryzowe z maslem orzechowym
3 po treningu 20 gram odzywki bialkowej piers z kurczaka gotowana
4 posilek piers z kurczaka gotowana.
Ogolnie jest roznie to taki przykladowy dzien 180 g bialka 200 g wegli 80-100 g tluszczu trzymam waga 94 kg 193 cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
I mam mdłości tak jak by pieczenie w żołądku niewiem co robic bo potem apetytu nie mam cały dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wrzuć to w ten sposób, bo tak wcale nie wygląda na 200 g ww - tylko na jakąś dramatycznie niezbilansowaną dietę opartą o jałowe produkty. Gdzie są owoce/warzywa?

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

dlaczego po treningu brak ww? Dlaczego tak monotonnie? Białko to nie tylko pierś z kurczaka gotowana.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
No też tych 200g węgli tu nie widze, jakoś słabo to wygląda
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Wychodzę z założenia liczą się kalorie i makroskładniki. Czyli nasze makroskładniki i zapotrzebowanie ma się zgadzać na koniec dnia. Czemu nie węgle po treningu? Tych pytań może być sporo jem raz tak raz inaczej . Karmowski np nie je nic przed treningiem i ktoś powie że to kardynalny błąd a to dla niego coś normalnego. Poza tym w świecie fitness każdy ma swoje zdanie, każdy wie lepiej i piszę co innego.A dlaczego taka monotonia? Kurczaka najlepiej się wlicza i szybko się robi. Nie mam czasu długo siedzieć w kuchni. Wszystko muszę wliczać i warzyć.


Zmieniony przez - szymonixd518 w dniu 2018-03-19 22:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 308 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3155
Co do warzyw i owoców to faktycznie czasami jest tak że potrafie nie zjeść nic warzyw ale raczej codziennie jem warzywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak juz "lecimy Karmowskim" to może chociaż kaszy jaglanej dodaj. Piszesz ze liczysz makro - a z tego co wrzuciłeś ni hu hu takie makro jak podałeś nie wychodzi. Jesz jałowo, niesmacznie, mało odżywczo, nie bilansujesz posiłków, to sie nie dziw reakcjom obronnym organizmu, który takiego "jedzenia" nie chce.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To rób jak Karmowski, nie rozumiem po co w takim razie przychodzisz tutaj po pomoc.

Dieta jest wyjałowiona odżywczo, liczą się tylko kalorię i makroskładniki? totalna bzdura. Czyżbyś próbował zakwestionować to, że nasz organizm potrzebuje w odpowiedniej ilości witamin, minerałów, niezbędnych kwasów tłuszczowych i błonnika do prawidłowego funkcjonowania?


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-20 10:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75926 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754265
Niestety nie określimy dlaczego boli Cię brzuch. Bez wątpienia jednak łatwo można zauważyć, że odżywasz się źle, więc postaraj się przynajmniej to poprawić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłuszcz na ciele mimo jego małego poziomu

Następny temat

Co dalej

WHEY premium