SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barek przy klacie ...co jest grane

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 51 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1274
Cze wszystkim.Mam takie pytanie , podczas treningu na klateczkę od kilku tygodni mam ból kości albo stawy barkowych.I nie wiem co z tym zrobić sam zgłupiałem.Czy ja cos żle robie podczas ćwieczeń czy to juz tak ma być?
Najgorzej w nocy bo śpię na bokach i mam problemy.Cwiczę 3 razy w tygodni;wtorek ,czwartek, sobota.Zamieniłem już dni ćwiczeń bo robiłem we wtorek klatkę i biceps czwartek barki i triceps a w sobotę plecy i nogi. I chciałem odciążyc troche barki bo po klacie we wtorek w czwartek zanim barki się nie rozgrzały był ból.Barkiz tricepsem zamieniłem na sobote z plecami. Ból może mniejszy ale jest . Aco to jest nie mam zielonego pojęcia.

wzrost 180 waga 105 chodze 5-ty miesiąc ale sie nie poddam

Pij mleko będziesz wielki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12061
Może kiepska technika?
Przydałaby się również konsultacja z lekarzem.

PS. ból barków

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zapraszam do lekarza to sie dowiesz, my mozemy tylko zgadywac. Osobiscie - ale to tylko moje zdanie - albo stan zapalny, albo przeciazenie. Przy odrobinie zdrowego rozsadku i zaangazowania szybko wyleczysz. Tylko idz do lekarza zeby wykluczyl cos powaznego.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM Z TRENINGIEM!!!!POMOCY!!!

Następny temat

Trening woluminizacyjny

Wiecej