SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból łydki pomimo miesięcznej przerwie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Witam, szukałem podobnych tematów ale nic nie mogłem znaleźć.

Miesiąc temu zacząłem odczuwać ból w dolnej, wewnętrznej częsci łydki (tuż przy kości). Realizowałem trening pod bieg na 100m. Od tamtego czasu zaprzestałem trenować, chciałem wyleczyć nogę. Po miesiącu przerwy poszedłem lekko potruchtać do parku, w tym momencie ból znowu się pojawił w tym samym miejscu. Miał ktoś podobny problem? Dziękuje i pozdrawiam. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211
Gdzieś czytałem, że może to być zapalenie okostnej.
Sam mam coś podobnego tylko że ja biegam na dystansie 5km pomimo tego bólu. Intensywność tego bólu jest różna. Zdarza się, że jeden dzień prawie nie boli a w kolejny boli nawet przy odpoczynku. Z początku (2 miesiące temu) bolało mnie w wewnętrznej okolicy golenia lewej nogi i myślałem że to jakieś pęknięcie kości ale teraz mam takie coś również na prawej nodze :(
Staram się dalej kontynuować biegi codziennie robię te 5km plus jakaś piłka nożna. Fakt że jest to dokuczliwe bo nie można z siebie wszystkiego dać, ale nawet gdybym poszedł do jakiegoś lekarza to myślę, że nie postawiłby dobrej diagnozy, nie mam zaufania do lekarzy w moim mieście. Szukam w necie jakiegoś rozwiązania tej sytuacji ale chyba jakoś źle szukam. Podobno okłady ze zgniecionych liści kapusty są dobre ale nie próbowałem dotychczas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Ja bylem u lekarza. Zalecil mi odpoczynek, odpoczywalem miesiasc. Jak widac nic to nie dalo. Wybiore sie do niego prawdopodobnie w poniedzialek. Zazywalem magnez, itp. Bez skutkow, bol nie ustaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211
Ja magnezu nie zażywam dodam tylko, że zjadałem duże ilości truskawek w sezonie, które podobno wzmacniają tkankę kostną. Oprócz tego piję codziennie mleko i wodę mineralną wysokozmineralizowaną (głównie wapń i magnez).
Chyba też się przejdę do lekarza.
Podobne: https://www.sfd.pl/ból_piszczela-t353669.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszy będzie lekarz sportowy lub ortopeda , ogólni często traktują takie rzeczy ogólnikowo , oczywiście bez urazy do tego co robią .

Mimo wszystko lekarz niezbędny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
A jak myslicie czy dłuższa przerwa w treningach (coś koło 4miesięcy) bardzo wpłynie na moje wyniki w sporcie? Trenuje lekkoatletyke (sprinty) - mój czas na 100m to 11.4s. Nie chciałbym stracić takich wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211
Na pewno się odbije na czasie, po prostu nie ma siły żeby Ci się nie pogorszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Lepiej zrobic przerwe, niz potem zalowac, a na pewno latwiej bedzie ci wrocic do formy ze zdrowa noga. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 211
To jest bardzo dziwna sprawa. Dzisiaj się budzę, czuję że obie nogi mnie lekko bolą po południu przebiegłem się 9km lewa nie boli nawet jak uderzam w piszczel a prawa znacznie mniej boli niż rankiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Byłem u chirurga ortopedy. Mam zapalenie naczyń krwionośnych konczyn dolnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 361
Co ortopeda ci zalecil w zwiazku z tym zapaleniem? Ja mam podobny problem tylko nie boli mnie kosc a miesien miedzy koscia a lydka po wewnetrznej stronie. Tez od biegania, chodzenia i wysilku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drganie powieki oka?

Następny temat

Zdrowie problem

WHEY premium