SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból gardła - co wziąć

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Witam, otoz od poniedziałku/wtorku boli mnie gardło, boli przy przełykaniu - myslałem ze to moze angina ale oprócz tego czuje sie dobrze, nie mam temparatury ani nic. Moja dziewczyna zaglądała mi w gardło i mówi ze nie mam czerwonego ani nie widac nalotu ropnego jak przy anginie. Myslałem ze moze jadłem cos co podrazniło gardło i dlatego mnie tak boli, ale w sumie ten ból sie nasilił, mniej mnie bolało na pocztaku niz np. dzis. Ale chyba gdyby to była angina to po prawie tygodniu napewno bym mial nalot ropny. Nie mam możliwosci dzis isc do lekarza a chcialbym to jakos wyleczyc bo w srode jade na wakacje. Mam nadzieje ze cos doradzicie, mam w domu antybiotyki na angine heviran i ospen ale to chyba bez sensu je brac bez konstultacji z lekarzem. Mam nadzieje ze ktos cos doradzi, jaki lek ewentulanie kupic.
pozdrawiam

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
ja poszedlbym jednak do laryngologa bo te biale plamy na gardle tylnym moga byc objawem infekcji grzybicznej a nie bakteryjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zwiększone dawki vit.C / parz szałwię i płucz gardło 3 razy dziennie / kup Strepsils DoloIntensive & Olbas Pastilles i ssaj wymiennie / dodatkowo możesz wprowadzić Tymianek & Podbiał / zwiększona ilość płynów szczególnie ciepłych / herbatki ziołowe & owocowe - szczególnie lipa + miód / żadnych gazowanych i zimnych napojów / owoce & warzywa.

Staraj się omijać różnice temperaturowe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Dzięki jednak zauważyłem ze na końcu gardła są białe plamy tak głęboko, widać je dopiero gdy robi mi się odruch wymiotny i gardło się tak ściska. Widać jakieś ze 2-3 plamy.Czy w związku z tym zastosować coś innego?Mam w domu antybiotyki ospen i heviran.

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ja bym czekał do poniedziałku - jeśli się rozwinie wtedy uderzyć do lekarza. Pamiętaj, że antybiotyki to nie środki które czynią cuda, w "naturalny" sposób możesz coś z tym zrobić.

Poza tym tydzień czasu i nic się robiłeś w tym kierunku?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
tzn zaczelo mnie lekko bolec to mialem tabletki angin-hell to je brałem, a tak myslalem ze to jakosprzejdzie no ale nie chce. Czyli myslisz zeby pokupowac to co mówisz i w poniedzialek isc do lekarza ??

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tabletki + szałwię + lipę to napewno i obserwuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ok dzięki daje soga of kors

Zmieniony przez - prv_87 w dniu 2007-08-04 13:40:07

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ALIOFIL!!! naprawde sprawdzone!!! na mnie nic tak nie dziala jak to

a wszelkiego rodzaju p*i*e*r*d*o*ł*y do ssania to sobie daruj na wstepie

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-08-04 15:45:00

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie zupełnie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
własnie że zupełnie

uwierz mi, mnie gardlo boli bardzo często, a wszystkie lipne tabletki do ssania nigdy rady nie dawaly, a ten aliofil to wystarcza 2 tabl, w koncu to czoesnek w tabletkach, a czosnek to naturalny antybiotyk


:-*

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nie wierzę

Nadal nie zupełnie

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeśli arimiedex nie chce działac?

Następny temat

czerwona a cisnienie

WHEY premium