SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Azzi- podsumowanie str.141, rzeźba str.144

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
No i z obciążeniem dodatkowym to raczej łatwiej wstać, trzeba zwrócić uwagę, jak na filmikach wyciągają obciążenie maksymalnie do przodu. Tu pracuje całe ciało.

Trochę techniki i człowiek się gubi.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Może łatwiej póki w zęby nie zaliczysz. Dla mnie kołyska to nie problem ale z obciążeniem to jakby nie to samo.
Owieczka, pękały naczynka?! Kurcze, hardcore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dziś powinnam się była pomierzyć. Powinnam ale obudziłam się tak głodna, że najpierw zaliczyłam śniadanko. Zresztą na "łoko" nic się nie zmieniło. Pomiary zatem będą za tydzień, już po regeneracji.
Miłej reszty niedzieli życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Mnie dzis tez glod obudzil, ale zdazylam pomierzyc sie przed sniadaniem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
azzi jak tam na regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Odpoczywam sobie od ćwiczeń i od liczenia. Ale już mi nudno trochę, także wracam od poniedziałku.
Pytanie do Obli, jakby zajrzała. Czy ten trening co Ci wysłałam może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
azzi może wpis Marty coś pomoże przy wyborze treningu

"Ach Wy i te Wasze "większe kilery". KAŻDY trening FBW wykonany porządnie jest żyłujący, niezależnie od tego, czy jest tam bułgar, wypad daleki czy hack przysiad

Nie ma znaczenia, który będziesz robiła."


Chyba, że masz jakieś przeciwwskazania konkretne, to wtedy zapomnijmy, że w ogóle głos zabrałam

Miłego odpoczynku

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ostatnio Obli mi pisała, że jak nie jestem w stanie dokładać w ćwiczeniach ciężaru to trzeba zmienić trening. Wysłałam Izie do akceptacji inny i czekam co powie. Stąd ten wpis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Obli, nie chcę Cię dręczyć na pw. Czy ten plan, który Ci wysłałam jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale to nie jest ogólnorozwojowy trening tylko ukierunkowany na pupę, weż sobei trening taki ktory po prostu obejmuje wszytskie ćwiczenia złozone i pojedyńczo a nie w obwodach czy superseriach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego nie chudnę?

Następny temat

Jaki trening wybrać?

WHEY premium