SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

AvantLabs Leptigen2 Overview

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8994

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 17398 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79160


Wiaajcie
Na prosbe X-Venoma-X oraz Bulmastifa zrobiłem Overview jednego z nowszych preparatów - o nowoczesnej formule - LEPTIGENu2 firmy AvantLabs.
Zapraszam do czytania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 17398 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79160
AvantLabs ? Leptigen
Działanie, Dawkowanie, Komentarze konsumentów, FAQ.

Działanie:
Leptigen jest swego rodzaju aktywatorem uczucia najedzenia. Poprzez składniki w nim zawarte - dostajmy wszystko to co dostajemy przy normalnym posiłku jednak szkopuł tkwi w tym iż nie dostarczamy ZADNYCH DODATKOWYCH KALORII jak ma to miejsce normalnie. Organizm dostaje sygnał ze jest "nakarmiony" ze wszystkimi konsekwencjami tego stanu - zadowolenia, zahamowania uczucia głodu czy wydzielenia odpowiednich hormonów co pozwala nam na oszukanie go - tym samym pomagając sobie w osiągnięciu własnych celów (np. redukcja tkanki tłuszczowej).
Czyli w skrócie: Leptigen potrafi wysłać sygnał ze organizm jest "najedzony" - choć rzeczywisty poziom spożytych kalorii nie ulega zmianie co daje w wyniku przyspieszenie spadku tłuszczu (o ile poziom kalorii jest odpowiedni = redukcyjny) przy zachowaniu tego samego poziomu kalorii oraz możliwy wzrost mięsni (lub przy redukcyjnym poziomie kalorii - raczej oszczędzanie struktur mięśniowych).
Działa on także - oczywiście jeśli suplementacja przebiega długoterminowo - na rozdzielanie (partycjonowanie) kalorii - tak wiec najprościej rzecz biorąc więcej energii jest zużywane na syntezę protein niż na akumulacje tkanki tłuszczowej nawet przy zaniżonym poziomie kalorycznym.


Dawkowanie :
Uzależnione jest głównie od ilości tkanki tłuszczowej (a co za tym idzie od naturalnych poziomów leptyny w organizmie) i tak wg producenta oraz wg ludzi stosujących kształtuje się następująco:

Mężczyźni:
Powyżej 20% = 0 łyżeczek (im więcej tłuszczu tym mniejsza dawka albo w ogóle jako ze leptyny jest zazwyczaj wtedy dużo)
15-20% = 1 łyżeczka/dzień
12-15% = 2 łyżeczki/dzień
9-12% = 3 łyżeczki/dzień
6-9% = 4 łyżeczki/dzień
poniżej 6% = 5 łyżeczek/dzień

Kobiety:
Powinny dodać 1 porcje/łyżeczkę odpowiednio do każdej dawki u mężczyzn.
Nie powinny - zarówno kobiety jak i mężczyźni - stosować preparatu jeśli ilość tkanki tłuszczowej wynosi więcej niż 25% chyba ze odpowiednia (czyt. mądra) dieta redukcyjna trwa już dłużej niż 8 tygodni.

Ten typ dawkowania zakłada ze mamy deficyt ok. 500kcal w diecie redukcyjnej. Należy dodać 2 porcje/łyżeczki do każdego następnego 500kcal deficytu.
Jako ciekawostkę mogę podąć fakt ze można spróbować deficytu kalorycznego 1000-1500kcal ale wtedy dawka Leptigenu powinna być maksymalna (tj. 5 porcji/dzień) oraz należy sprawdzać na sobie efekty działania co chyba jest oczywiste.

Wg producentów jak i konsumentów - zauważyć można także ładowanie preparatem - przez pierwszy tydzień - kiedy to dawki wzrastają dwukrotnie - ale wg producenta nie będzie różnicy jeśli nie będziemy ładować tak wiec nie widzę w tym sensu dużego poza strata pieniędzy. Dla spokoju ducha i wyważając ilość preparatu/cena możemy się pokusić o ładownie np. 3 dniowe.

LeptiGen bierzemy pomiędzy posiłkami
Najlepszymi porami wg zarówno producentów jak i konsumentów to - rano na czczo, w środku nocy, przed spaniem, 30-45min przed/po treningu oraz pomiędzy posiłkami - a więc głównie na pusty żołądek (dawkowanie można porównać z tradycyjna metoda suplementacji kreatyna)

Preparat najlepiej pomieszać z jakimś napojem bezcukrowym - tak aby zabić smak ;) Przyjmowane może być również z woda - jednak wielu dotychczasowych konsumentów stwierdza fakt ze smakuje wtedy po prostu jak gówno.
W zależności od tego jaki to będzie napój możemy doświadczyć albo całkowitego zaniku złego smaku/zapachu albo przynajmniej zredukowania jego poziomu (trzeba samemu znaleźć napój z którym najlepiej nam będzie mieszać).

Po spożyciu - wypijamy dodatkowo 2 szklanki wody (ten warunek nie jest konieczny ale przydaje się) - jeśli ktoś chce doświadczyć zwiększenia objętości mięśni. Ma to związek z pewna ilością pirogronianu kreatyny/innych zawartej w preparacie.
Dodatkowo - Lg2 nie powinno powodować retencji wody pod skora a głownie w mięśniach. Prawdopodobnie powinien on zmniejszyć zawartość wody na zewnątrz komórek (czyli podskórnie), dzięki osmolitom, które zostaną wchłonięte przez komórki, pociągając za sobą wodę.


Komentarze konsumentów:
1. Bardzo dobra rozpuszczalność preparatu.
2. Niezbyt przyjemny smak po rozpuszczeniu z wodą. Po rozpuszczeniu w napoju o jakim wspomniałem wyżej smak może zaniknąć całkowicie lub zostać zminimalizowany.
3. Brak wiatrów, a jeśli się pojawią to nieczęste (choć dosyć intensywne)
4. Świetna kontrola zachcianek kalorycznych w ciągu dnia. Wielu stwierdza fakt, że po prostu ich nie odczuwają, a jeśli widza przekąskę jakąś nie zwracają nawet uwagi.
5. Redukcja apetytu także u niektórych miała miejsce ? jednak z tym jest rożnie. Jedni odczuwają brak apetytu a inni tylko jego zmniejszenie. Jednak wszyscy potrafią kontrolować głód/zachcianki.
6. Polepszenie nastroju ogólnego. Po zażyciu u niektórych może występować uczucie odprężenia i relaksacji.
7. Były notowane także przypadki ze po ok.15-20 min od spożycia występował lekki skurcz/ucisk w okolicach brzucha. Jednak bardzo rzadko.
8. Użycie preparatu na czczo przed aerobami ? często powoduje brak apetytu podczas ich wykonywania.
9. Rano nie jest się aż tak głodnym.
10. Działanie preparatu raczej nie jest gwałtowne a długotrwałe.
11. Wielu zauważa także zwiększenie objętości mięśni podczas suplementacji tym preparatem.

Jeśli bierzemy więcej niż jedna porcje/łyżeczkę w ciągu dnia - dzielimy to na dawki tak aby porcja = 1 łyżeczce (+ napój/woda)

1 Porcja: 1 czubata łyżeczka (dołączona do pudelka) = ok. 15kg (łyżeczka napełniona do brzegów ma około 9g)
Ilość porcji w opakowaniu: 70
Ilość składników na porcje(przy zmieszaniu z woda) % dziennego spożycia
Całkowita ilość kalorii - 30
Ilość kalorii pochodzących z tłuszczu - 5
Tłuszcz <1g 1%
W tym:
Nasycone 0g 0%
Cholesterol 0mg 0%
Sód 153mg 5%
Potas 48 mg 1.4%
Węglowodany ogółem 2g 2%
Błonnik >1g 3%
Węglowodany proste/Cukry 2g ---
Białko 6g 11%
Witamina A 0mg 0%
Witamina C 100mg 167%
Witamina E 160IU 530%
Kwas foliowy 1mg 250%
Biotyna 1mg 333%
Kwas pantotenowy 72mg 720%
Wapń 95mg 10%
Żelazo 0mg 0%
Magnez 64mg 16%
Cynk 10mg 67%
Selen 80mcg 115%
Opatentowana mieszanka następujących składników:
** Galaktoza, BCAA's, IP6, Betaina HCl, Glukozamina HCl, Glutamina, Pirogronian kreatyny, Lecytyna, Octan sodu, Histadyna, Arginina, Leucyna, Tauryna, Cytrynian magnezu, Mleczan wapnia, Acetylo-N-Glukozamina, Octan witaminy E, L-karnityna, Inozytol, Glicyna, Sól (jonizowana, K+) calcium pantothenate, Prolina, Acetylo-N-Tyrozyna, Witamina C z Askorbiną, GABA, Jojoba(simmonesia), 5-HTP, ALA, Synefryna, Cynk, Kwas foliowy 10% razem z Tmg, giotin 1%, Selenometionina.

* Dzienna dawka bazująca na diecie 2000kcal

** Dzienna dawka nie ustalona
Dodatkowo: Należy unikać długotrwałego wystawiania preparatu na świeże powietrze a także wystrzegać od wysokich temperatur. Leptigen może być zamrażany - co może być wykorzystane jeśli chcemy przedłużyć żywotność preparatu.
FAQ:
Q:Czy mogę wraz z Leptigenem brać efedrynę/Kofeinę ?
A:Powinienes zmniejszyć dawki efki/kofy odpowiednio - szczególnie przy większych dawkach Leptigenu - obydwu ponieważ leptyna zwiększa aktywność SNS oraz przez zawartość Synefryna w preparacie. Jednakże łączenie nie sprawi problemu tak wiec odpowiedz brzmi: można.

Q:Zauwazylem zwiększenie pragnienia podczas suplementacji Leptigenem. To normalne ?
A:Synefryna zawarta w preparacie może powodować suchość w ustach ale nie jest to sprawa którą należałoby się przejmować.

Q:Czy powinienem podzielić dawki równomiernie w ciągu dnia ?
A:Dawki powinny przypadać pomiędzy posiłkami - do 5 dawek-porcji/dzien. Dawkowanie co 3 godziny jest dobra propozycja.

Q:Czy Leptigen będzie pomocnym suplementem kiedy moim celem jest masa ? Także - niezależnie od tego czy chce redukować czy zdobywać masę - czy będzie on miał jakiś efekt partycjonowania kalorii ?
A:Teoretycznie rzecz biorąc jedyna zmienna jaka pomija Leptigen w bilansie zdobywania masy jest insulina - wiec odpowiedz brzmi: "tak, powinien on spotęgować anabolizm. Insulina jest silnie anaboliczna/antykataboliczna więc nie będziesz miał takiego samego stopnia przyrostów jaki mógłbyś mieć zwiększając ilość kalorii - jednak powinieneś odczuć efekt partycjonowania kalorii. Partycjonowanie będzie odznaczało się w tym przypadku tym ze podczas zdobywania masy mięśniowej - będziesz łapał mniej tłuszczu - i w druga stronę - kiedy będziesz redukował masę - zwiększysz ilość spalanego tłuszczu a zwiększysz ilość zachowanej masy mięśniowej.

Q:Podczas ostatnich tygodni redukcji wagi/rzeźby zauważyłem ze nie tracę już tak dużej ilości tłuszczu i tak szybko jak na początku. Czy Leptigen będzie tutaj pomocny ?
A:Leptigen właśnie do tego celu został stworzony. Aczkolwiek w tym wypadku polecam podwoić zalecane dawki - w pierwszym tygodniu włączania tego suplementu do diety - po czym po tygodniu "ładowania" brać już typowe dawki.

Q:Czy mogę stosować ładowania węglowodanowe podczas suplementacji Leptigenem?
A:Stosowanie Leptigenu może być połączone z ładowaniami - jednak mogą być one przeprowadzane rzadziej oraz mieć charakter bardziej naturalny - czyli po prostu będą utrzymywać poziom glikogenu na zawyżonym poziomie - bez obniżania poziomów leptyny. Jeśli masz jakąś partie mięśniową opóźnioną w rozwoju w stosunku do innych - ładowanie zacznij po treningu tej właśnie partii

Q:W jaki sposób Leptigen działa antykatabolicznie ?
A:Leptigen zwiększa poziomy hormonów anabolicznych takich jak testosteron, hormon wzrostu(GH), insulino podobny czynnik wzrostu(IGF-1) oraz trijodotyroniny(T3) oraz obniża poziom antykatabolicznych/negatywnie partycjonujących hormonów takich jak np. kortyzol czy Neuropeptydu Y(NPY).

Q:Z czym powinienem mieszać Leptigen?
A:Jakikolwiek napój bezcukrowy - np. Cola Diet etc.

Q:Czy Leptigen spowoduje wyniesienie stężenia leptyny na ponad-fizjologiczne poziomy ?
A:Nie. I nie to powinno być twoim celem. Leptyna inicjuje wiele szkodliwych procesów jeśli jej stężenie jest bardzo wysokie - tak samo w przypadku kiedy jest bardzo niskie. To co chcemy uzyskać przyjmując Leptigen to utrzymać stabilny poziom leptyny na w miarę średnim poziomie przez cały okres trwania diety - co właśnie da nam ten preparat.

Q:Czy Leptigen jest zdolny do zwiększenia poziomu leptyny czy tylko zapobiegnie jemu dalszemu spadkowi w trakcie rzeźby - pytam ze względu na to ze interesuje mnie czy preparat należy przyjmować od rozpoczęcia diety redukcyjnej czy można także rozpocząć suplementacje już w trakcie trwania ? Pytając prościej: Czy można zacząć suplementacje Leptigenem np. w trakcie polowy zaplanowanego cyklu redukcyjnego - kiedy to poziomy leptyny już spadły ?
A:Suplementacja Leptigenem będzie efektywna kiedy zacznie ją zarówno na początku diety jak i podczas końcowej fazy rzeźbienia. Leptigen będzie naśladował działanie leptyny i wywrze pozytywny wpływ na partycjonowanie kalorii zarówno tym którzy dopiero zaczęli dietę redukcyjna jak i tym którzy spożywają dziennie tyle kalorii aby pokryć swoje zapotrzebowanie. Leptigen podniesie także poziom leptyny tym którzy zeszli do niskich poziomów tkanki tłuszczowej zawartej w organizmie bądź tym którzy już jędza poniżej swojego zapotrzebowania i ich poziom jest niższy niż fizjologicznie naturalny dla nich. Dla obydwu celów - suplementacje będzie dobrym pomysłem.

Q:Czy Leptigen może być przydatnym dodatkiem w trakcie zdobywania masy ? Czy zoptymalizuje poziom leptyny tak aby zwiększyło to przyrosty w czystej masie mięśniowej ?
A:Leptigen będzie przydatny także w tym celu - jako ze zawiera substancje które wywrą pozytywny wpływ na partycjonowanie kalorii. Poziom leptyny w tym przypadku także ma znaczenie. Tak wiec - "tak" - suplementacja Leptigenu w cyklu masy odniesie pozytywny efekt - zakładając ze konsument będzie spożywał wystarczająca ilość kalorii co przy anty-apetytowych właściwościach preparatu nie będzie łatwością ;)

Q:Czy istnieją jakieś suplementy/odzywki z których powinienem zrezygnować podczas suplementacji Leptigenem?
A:Wlasciwie nie - jako ze myślą przewodnia Leptigenu jest wyważone działanie. Nie ma tutaj jakiegoś konkretnego uderzenia w jeden szlak dający efekty jak w przypadku typowych suplementów - a raczej zbilansowane działanie na rożne szlaki metaboliczne i z różnych stron - podobnie do posiłku zwykłego z tym tylko ze nie dostarcza dodatkowych kalorii a posiłek tak. Jakikolwiek dodatek który przyjmujemy poza Leptigenem - przyjmowałbym w dawce obniżonej o 1/3 w przypadku kiedy Leptigenu używamy w maksymalnej dawce - tj. 5 porcji/dzień (pokusiłbym się nawet o obcięcie dawkowania wtedy o polowe). Uważałbym jedynie przy transporterach glukozy oraz samej glukozie jako ze Leptigen przyspiesza i zwiększa przyswajanie wielu składników co w efekcie nie zawsze może być dobrym rozwiązaniem.

Q:Czy Leptigen powinienem brać na pusty żołądek czy razem z posiłkami ?
A:Jako ze Leptigen imituje sygnały wysyłane przez mikroskładniki pożywienia a sygnał "najedzenia" jest raz wysyłany raz nie (kiedy jemy i niejemy) - najgorsza rzeczą jaka można zrobić to pozwolić temu sygnałowi ucichnąć ... dlatego tez najlepiej brać Leptigen mniej więcej w połowie drogi miedzy jednym a drugim posiłkiem. Pomoże to nie tylko przetrwać czas pomiędzy dwoma posiłkami a nawet wydłuży go (sygnał najedzenia będzie "wysłany") - co spowoduje maksymalizacje czasu spalania tłuszczu i oszczędzanie mięsni.
Q:Czy mogę wraz z Leptigenem używać także termogenikow albo stymulatorów tarczycy (takich np. jak T2, Gugle, FL7/FL7II, Lipoderm-Y itp.)? Czy będą one synergizować swoje działanie ?
A:Tak. Będzie to po prostu bardzo - ale to bardzo dobre połączenie i mocne odczuwalne działanie jeśli połączymy Leptigen z antagonistami beta-androgenow, androgenami czy czymkolwiek co reguluje aktywność receptorów beta jako ze jest to esencja działań leptyny. Stymulatory tarczycy mogą także zostać dołączone.

Q:Czy można używać Leptigenu z androgenami?
A:Jasne. Popatrz wyżej.

Q: Czy stosowanie Leptigenu musi być cykliczne ? czy trzeba tez ładować ten suplement podobnie jak np. kreatynę ?
A:Ladowanie może być ciut przydatne dla osób które już jakiś czas są na redukcji. Możesz samemu wybrać ile ma trwać takie ładowanie - 3-7dni - kiedy dawki są 2x większe od tych które chcesz przyjmować już po okresie ładowania. Nie trzeba stosować cyklicznie ale kogo na to stać ;)

Q:Czy są zauważalne różnice w działaniu preparatu w zależności od płci, wieku czy ilości tkanki tłuszczowej ?
A:Tak

Q:Czy istnieją jakieś potencjalne zagrożenia dla zdrowia podczas suplementacji Leptigenem ?
A:Raczej nie. Nic poza tym co pisze na etykiecie.

Q:Czy można coś zyskać spożywając tylko jedno opakowanie Leptigenu czy raczej trzeba go używać nieustannie ? Czy będzie jakiś efekt jeśli ktoś chce go używać przez w miarę krotki okres czasu (np. 4-6tygdoni) ?
A:Bede zdziwiony jeśli ktoś nie odczuje jego działania w takim czasie.

Q:Czy poziom leptyny spadnie po tym jak przestanę nagle używać Leptigenu ?
A:Tak.

Q:Jaka jest porcja Leptigenu (w gramach)?
A:ok. 15g

Q:Jak długo będzie stabilna rozrobiona w wodzie/innym dodatku porcja/porcje Leptigenu ? Czy może być przygotowany wcześniej i używany w ciągu dnia ?
A:Powinno być wszystko OK dzień lub dwa. Kilka składników może co prawda stracić trochę właściwości ale jak już mówiłem wcześniej - działanie jest raczej całościowe wiec jednym czy kilkoma stadnikami nie trzeba się przejmować.

Q:Na jak długo starcza opakowanie Leptigenu?
A:Zalezy od ilości porcji w ciągu dnia ale przy maksymalnej dawce (5porcji) preparat starczy na 2 tygodnie ale tylko niewielu potrzebuje tak dużej dawki. W dużej mierze to 3-5 tygodni i na tyle starcza konsumentom.

Q:Czy powinienem potrząsnąć pojemnikiem raz na jakiś czas aby nie wytrącały się niektóre składniki z preparatu ?
A:Tak. Wstrząśniecie raz na dzień lub raz na 2 dni będzie dobrym pomysłem.

Q:Jak szybko uwidoczni się efekt działania preparatu w postaci np. kontrolowania zachcianek czy głodu ?
A:Jedni mogą odczuć działanie preparatu prawie natychmiast. Innym zajmuje to zazwyczaj kilka dni (3-7).Zależy od człowieka.

Q:Jak wiele galaktozy bądź innych cukrów zawiera porcja Leptigenu ? czy mogę używać go w połączeniu z dieta ketogeniczną ?
A:Niewiele bo ok. 2-3g najwyżej. Nie warto sobie tym zaprzątać głowy.

Q:Czy Leptigen może powodować podobna do kreatyny retencje wody ? Widzę w składnikach właśnie kreatynę wiec pytam bo obawiam się że retencja wody może być zarówno mięśniowa jak i podskórna...
A:Raczej nie. Dawka kreatyny jest dosyć mała - dlatego zdziwiłbym się jeśli u kogoś nastąpiłaby widoczna retencja wody podskórnej. Mięśniowa jest możliwa. Poza tym Leptigen prawdopodobnie zmniejszy zawartość wody na zewnątrz komórek, dzięki osmolitom, które zostaną wchłonięte przez komórki, pociągając za sobą wodę.

Q:Jaki jest najniższy możliwy poziom deficytu kalorycznego podczas stosowania Leptigenu - kiedy już nie będzie on zdolny do tego aby pozorować "jedzenie"? Czy będzie działać także przy dietach glodówkowych ?
A:Mysle ze ok.1000-1500kcal przy maksymalnej dawce preparatu. Jeśli spożywasz naprawdę zbilansowane pożywienie - z dobrymi i jakościowymi składnikami, błonnikiem i olejem z ryb (omega 3) możesz teoretycznie jeść 1/3 swojego zapotrzebowania kalorycznego - jednak wtedy trzeba dodać 2-3 porcje (do maksymalnych dawek) do dziennego rozkładu zajęć - a i tak nie polecam tego.

Q:Czy mogę spożywać Leptigen razem z posiłkami jeśli te jem co powiedzmy 3 może 3,5h - ze względu na to ze nie mogę w nich dostarczać odpowiedniej ilości kalorii (np. taki ryb życia itp.). Czy zadziała on wtedy także oszczędzając struktury mięśniowe ?
A:Tak. Leptigen może zadziałać także w takich wypadkach - jednak nie oczekuj efektów po 1 dniu - a raczej długoterminowo (np. tydzień bądź 2)

Q:Jak wiele kalorii zawiera 1g Leptigenu ?
A:ok.2 kcal

Q:Wiem ze proporcje składników są opatentowane ale ile konkretnie jest niektórych składników jest w tym preparacie ? Pytam bo musze wiedzieć czy ograniczyć dostarczanie dodatkowo tych składników - jako ze już je biorę.
A: Nie musisz ograniczać. Przy maksymalnej dawce Leptigenu możesz najwyżej zmniejszyć dawkę stosowanych już suplementów do 1/3. Znaczenie mogą mięć najwyżej składniki podstawowe których ograniczać nie powinieneś (np. witaminy, minerały,). Inna pomocna sprawa może być informacja dot. ilości synefryny i jojoby - jako ze tych suplementów przedawkować nie polecamy i tak Leptigen zawiera: 40mg synefryny i 400mg jojoby. Można wiec to uwzględnić.

Życzę miłej lektury
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16965 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141636
Kanarek bardzo ciekawy preparat widze...czy ktos ma zamiar to stosowac?
Niezla robota:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2399 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8832
tylko cena jest zdeczko powalona
ale to poczatek mysle ze musza troche pokasowac na poczatku
pozniej tak jak z kazdym suplementem , pojawi sie z 5 innych firm , cena spadnie o jakies 50 % , i wtedy bedzie o tym mozna myslec w kategoriach - ,, a to se sprobuje "
ja tez mysle ze to wielka ciekawostka , ale jednak poczekam
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
kanarek!! ciekawy produkt ! tylko właśnie cena !! łap soga , bo trochę się napracowałeśD>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 17398 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79160
rzeczywiscie cena nie jest na razie zbyt atraktycja ale produkt jest warty uwagi a moze nadejda czasy kiedy rowniez na sfd bedziemy wiedzieli o tego typu nowosciach
jesli bede mial czasu troche wiecej - przygotuje dodatkowy material dotyczacy nie tylko tego supla ale takze innych bardzoiej nowoczesnych i podchodzacych od innej strony - sueplementow
pozdrawiam
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15495
Do konca nie doczytalem bo zmeczony jestes.Dobra robota.Lap soga
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10655 Napisanych postów 44379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Bardzo dziękujemy Panu Kanarkowi za zrobienie tego art. bo od kilkunastu tygodni zżera Venoma i mnie apetyt na ten wynalazek
Nie jestem przekonany czy ktoś naprawdę zrozumiał o co tu idzie
Ten preparat ma być rewolucja w całej szeroko pojętej suplementacji i dietetyce związanej z tym sportem
Jeśli to co mówi producent okaże się prawdą to jak powiada Biniu forma ta wyprzedzi cała konkurencje o kilka ładnych lat
A co on może dąć po chłopsku mówiąc

przy programach masowych jeśli ktoś nawet nie dojada lub ma dietę kompletnie do dupy to i tak ma spore szansę na rozwój czystej masy mięśniowej

przy diecie redukcyjnej także mięcho ma szansę na wzrost a nie jak to bywa zazwyczaj spada na łeb i szyje

Wydaje się to zbyt piękne ale produkt ma za sobą mocna teorie i pierwsze pozytywne opinie testerów

Co do jakości produktów tej firmy nie trzeba nikogo przekonywać, posłużę się tylko przykładem flagowego produktu one+ preparatu który może konkurować z saa

Dodam jeszcze ze firma jest pewna jakości, i skuteczności oraz przewagi nad konkurencją o czym świadczy firmowy plakat


amatorom nowych ph polecam także nowy produkt metka ph ( klasyfikowany w sklepach jako steryd)

http://www.1fast400.com/?products_id=901&osCsid=e007d0dfbec1130527650c221770d3e1


członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2003-12-28 11:51:14
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 16965 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141636
Bul mysle ze przesadzasz...srodek rewolucyjny watpie jakos ale nie zaprzeczam jak mowisz ze w usa sie dobrze o nim tak wypowiadaja...dzis poczytam o tym,ale chyba malo ludzi narazie w usa to bralo?


ps.co to za ph znowu wynalazles

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79473
ziki Ty we wszystko watpisz...

Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"Każdy jest inny,a wszyscy są podobni"
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 17398 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79160


ziki zeby zrozumiec dzialanie preparatu - musialbys poznac dokladniej - czym jest leptyna w organizmie - oraz jakie sygnaly - dokad skad i dlaczego - wysyla organizm zarowno przy zdobywaniu masy jak i redukcji. Musisz takze poznac czym jest prtycjonowanie kalorii a takze wiele innych czynnikow - ktore aktywuje/wydziela Leptigen.
Jak bede mial czas - nakresle chociaz troche czym jest leptyna i jak dziala partycjonowanie - ale o tego typu rzeczach mozna pisac ksiazki wiec nie oczekujcie ode mnie szczegolowego arta

Jak mowi Bul - ten wynalazek - tak jak i polityka formy AvantLabs - nie dosc ze poparte sa bardo mocna teoria naukowa - to jeszce podchodza do "problemu" suplementacji od calkiem innej strony niz dotychczas wszyscy inni Dzialanie jest komplekswoe - na wiele szlakow metabolicznych i i roznych stron - a nie jak do tej pory - wykorzystujace jeden czy 2 szlaki.

btw - zalaczam rusynkek o jakim mowi Bul - dosyc dobrze obrazujacy przyszla - wdrazana juz teraz - polityke firmy - a ktora ma wyniesc AvantLabsa na wyzyny
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac te supple ?

Następny temat

Creatyna