SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AvantLabs Leptigen2 Overview

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
najgorzej jak nie wiesz ile masz tkanki tłuszczowej i nie masz gdzie zmierzyć (czytajj -> JA) i chcesz brac produkt.. bul u mnie sie wacha - coś koło 20% nie wiem dokładnie :/

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po zlamaniu i zastoju w treningach pewnie jestem w przedziale jednej porcjiu( to raczej pewne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
wracajac do pytania o dawki przy okreslonym % bf - imho z jednej strony nie ma to az takiego znaczenia, jesli oscyloojesz powiedzmy w okolicach 15% bf i zastanawiasz sie, czy brac 2 czy 3 porcje; nic takiego sie nie stanie; z droogiej strony im wiekszy %bf, tym wiecej leptyny, stad w praktyce to strata i $ i soopla, bo po co podnosic cos, czego i tak jest sporo?

btw
z tego, co wiem, avantlabs planooje wypooscic do lata wersje dla osoob, ktoore maja bf >20%...

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-03-14 21:30:43

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla osób z >20% BF jest obecnie dostępny Leptigen Rebirth

normalnego nie ma w sprzedaży i nieprędko będzie

jest natomiast wersja Leptigen Basic - uboższy skład za to dużo tańszy, około 25 $ za 300 gram -> zamierzam to wypróbować, jak myślicie, warto (przy schodzeniu z 12-13% BF do jakichś 9%)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
tyka
ja mam max 20% BF , wcinam Leptigen Massa - 1-2 porcje dziennie, powiem ci że masa idzie, ale jak wiadomo jest to zwiazane z wieloma czynnikami. jednym słowem uczucie jest jak po dobrej porcji gainera - tyle ze bez zbednych kalorii
dlatego wnioskuje że basic przy wycince sie nada, niby dodatkowe kalorie (antykatabolik), ktorych wogole nie spozywamy
sam juz mam 3 puszki basica na polce i 3 sesathiny w kapsulkach i zaczynam pod koniec marca

dodam ze jakość opakowan sie zmieniła od czasów beta wersji - są normalne puchy, smak niestety jkest szitowy - odrzuca aż. choc nie wiem jak to jest w basicu :)

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-01-29 17:29:53

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skład Basica jest absolutnie inny jak skład Massa czy Rebirth więc cięzko je w ogóle w ten sposób porównywać

jedyne z czym porówywałbym Basica to obecnie niedostępny zwykły Leptigen - i ciekawi mnie czy zubożenie Basica ma znaczący wpływ na jego skuteczność w stosunku do zwykłego Leptigenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
reklamują go jako zubożałego podstawowego Leptigena bez "zbędnych dodatków - tylko sama esencja"
tylko dziwi mnie jedno
przecież każdy z leptigenow bazuje na IP6
a w składzie basica jego nie ma

co najlepsze - w ilosci tłuszczu na etykiecie jest 5 kalorii z tłuszczy czyli ok. 450mg tłuszczu (podejrzewam że IP6) bo innych tłuszczy nie ma w składzie. gdzie zapodział się IP6?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14195
A czy ktos kto stosowal moglby sie wypowiedziec, czy to jest warte tych pieniedzy ??

Jak na razie slyszalem tylko teoretyczne ohy ahy i Czarnuchok powiedzial, ze 'masa idzie' - konkretow zero.Moze troszke dokladniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
cele twoje ?? mojm zdanie niezly supel ale za drogi wogle avant labs ma strasznie drogie suple
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac te supple ?

Następny temat

Creatyna

WHEY premium