SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atlas, FBW, plan początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, w najbliższym czasie zakupuję taki oto atlas do domu http://www.decathlon.com.pl/PL/hg-60-3-77732262/ (na siłownie mam za daleko, więc postanowiłem kupić sobie coś takiego do ćwiczeń)

Tak na początek opisze swoje wymiary ;]
Rocznik:1996
Wzrost 180 cm
Waga: 72 kg
Obwód w bicepsie: 34cm
Obwód w klatce piersiowej: 96cm
Obwód w pasie: 85 cm

Planuje długoterminowe ćwiczenia na tym sprzęcie, na przyrost masy mięśni, chcę ćwiczyć każdą partię jaką sie da na owym atlasie ;] Proszę Was o to, żebyście pomogli mi ułożyć jakiś plan (zamierzam ćwiczyć 3 dni w tygodniu) i być może jakieś porady żywieniowe ;]

Do tego na wyposażeniu mam hantel 10 kg i być może sztanga niebawiem dojdzie

Chciałbym aby ktoś z Was ułożył mi jakiś plan na podstawie FBW bo sam nie wiem jak się do tego zabrać

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 72

Wzrost: 180

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Atlas, sztangielki

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 730
Jak mozna ulozyc plan na czyms takim? Tylko strata kasy. Kup sztange, lawke, stojaki, hantle, obcizenia. Wiecej nie trzeba. Sam mam tylko to plus wyciag i modlitewnik, z ktorych i tak nie korzystam. Nie kupuj tego! Nie da sie wykonac na tym zadnego porzadnego cwiczenia.

Zmieniony przez - slawek94 w dniu 2011-07-17 01:22:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
to że nie umiesz wykonac na tym porzadnego cwiczenia to nie znaczy ze sie nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Sztange i ławke to sobie kupie za miesiąc, prosiłbym o porady na temat a nie, że nie warto tego kupować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Chcesz wyrzucić pieniądze w błoto to kupuj, ale z czymś takim niczego nie osiągniesz. Grudka99 jak masz tak się wypowiadać to lepiej nic nie pisz.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Malik10077

Wszelkiego rodzaju atlasy to strata kasy, moga służyc jako eksponat w domu ale nie do ćwiczenia, po 3 miesicach plus minus sprzet bedzie do sprzedania bo bedzie bez uzytku, zadne maszyny, zadna wyciagi , cwiczymy na wolnych ciezarach i własnie w nie warto inwestowac, zainwestuje w

1.ławka z stojakami
2.sztanga (najlepiej rozmiar olimbijski)
3.obciazenie
4.hantle
5.drazek do podciagania

To jest sprzet którego potrzebujesz wiec radze sobie taki wynalzaek bezuzyteczny odpuscic. - bo bedziesz załował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 730
Grudka99, wedlug ciebie machanie nozkami na yciagu to jes pozadne ciczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Ja sobie zdaje sprawe, że atlas na bardzo długo to mi się nie przyda, bo wiem że i tak będę sobie kupował ławke, sztange itp ;] bo zamierzam sobie zrobić taką mini siłownie w domu, ale zaczynam od atlasu, pięniądze na reszte przyjdą z czasem i być może za miesiąc dwa będę miał cały sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
Tjujka jak ktos gada głupoty to sie tak odpowiada. Nawet go sławku94 nie zapytałes co chce osiagnac. Moze jego celem nie jest byc drugim Pudzianem, tak wiem na atlasie nic nie mozna zrobic to tylko chłyt marketingowy, to urzadzenie nawet nie działa, a jak bedzie ćwiczył regularnie to i za 100 lat nie zobaczy efektów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5x5 FBW

Następny temat

trening na mase :)

WHEY premium