SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Astma.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Witam leczę od roku astmę następującymi lekami
Pulmoteral (do wdychania)
Asmenol (do łykania)
Alvesco (do wdychania)
I moje pytanie takie.
1. Czy to są sterydy.
2. Czy mogą jakoś przeszkodzić w ćwiczeniach, lub powodować jakieś skutki uboczne.

No pain - no gain.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Z pytaniem o "sterydy" byłbym ostrożny. Czy mogą przeszkodzić w ćwiczeniach? Z tym też radzę być ostrożny i proponuję przejść się po prostu do lekarza. Niektórzy mają taki rodzaj astmy, gdzie nie odczują tego przy ćwiczeniach, a inni właśnie na odwrót. Najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Słuchaj ja ćwiczę już pół roku i nie chodzi, o to że mi się coś dzieje przy ćwiczeniach, świetnie mi się oddycha, tylko mam pytanie czy te leki wpłynąć mogą jakoś wpłynąć na to, że ćwiczę. Czytałem, że ludzie tyją strasznie po tych lekach na astmę, ja nie tyję, no ale chce się dopytać czy to są sterydy. Na ulotkach ani w internecie nic takiego nie znalazłem, jedynie coś o Alvesco wyczytałem, że to chyba steryd jest.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jestes u lekarz to pytaj takie rzeczy lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaptury

Następny temat

Mimo wszystko łapa i redukcja :)

WHEY premium