logo
zamknij zamknij

Artykuły do czytania dla zielonego

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

0 5 0
napisał(a)
fluorfluor
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 25 lat Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 367
Siema,

zaczynam zabawę z siłownią i raczej nie celuję w osobę "sezonową". Poszukuję artykułów, które pomogą mi na start zapoznac się z kulturystyką amatorską. Co jeśc, jakie cwiczenia, co dodatkowo trenowac. Jak na 26 lat mam 184cm wzrostu i ważę niecałe 78kg także nie wiem czy to ma jakiś związek z posiłkami. Możecie mnie nakierowac?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4330 Napisanych postów 131146 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 627074
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 618 Napisanych postów 33756 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236743
w powyzszym linku znajdziesz wszystko, w razie pytań - śmiało
napisał(a)
fluorfluor
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 25 lat Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 367
Przyszły tydzień (od jutra) zostawiam sobie na przygotowania planu i diety. Również przyszły tydzień będę jeśc mniej, ale zdrowiej. Mam jaja, makarony, owies, orzechy, owoce i warzywa. Miód też wygrzebałem. Lepszą mineralkę kupię jutro. Takie delikatne przegłodzenie zalecił mi doktor ze względu na stan zapalny żołądka i związanym z tym braniem leków.

Takie pytanie z dupy- czy poziom testosteronu wpływa na poziom głębokości głosu?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4330 Napisanych postów 131146 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 627074
tak, moze miec wplyw, jednak glos nie jest wyznacznikiem poziomu testa:)
napisał(a)
fluorfluor
Początkujący
Odnoszę wrażenie, że mam lekko płytki głoś jak swój wiek. Może to wina ciągłego piwa i papierosów. No nic. Od jutra zmiany, bo 30'tki nie dociągnę ze swoim trybem życia.
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 42172 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 378120
Co masz na myśli poprzez płytki ? Możesz sprawdzić poziom teścia w laboratorium jeśli CIe to interesuje

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ekspert
jw bdania hormonalne moga sie przydac, zobaczysz w jakiej kondycji jets organizm
napisał(a)
popuri
Ekspert
Szacuny 1245 Napisanych postów 27306 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 162094
Co do głosu, to jest on genetyczny, ale wiadomo tryb życia ma na niego wpływ
napisał(a)
fluorfluor
Początkujący
Spokojnie,

chodzi o to, że raz mam poważny głos np. podczas rozmowy o pracę- a po chwili jak spotkam kolegę w KFC szurnie mnie coś i zaczynam gadac bez powagi- wygłupy, śmienie się, dostając "naturalnego" podniecenia tudzież podekscytowania. Oczywiście z kulturą osobistą. Zastanawiam się czy to wina charakteru czy wahań testosteronu/innego hormonu. Dodam, że żyję w przekonaniu, iż regularny seks wpływa na poziom teścia. Jestem po rozstaniu się z kobietą, także wszelkie orgazmy od 1-ego lutego mi z obce...
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 618 Napisanych postów 33756 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 236743
pozostaje zawsze Renata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta przestała działać !

Następny temat

Dieta do oceny

Progresja treningowa - klucz do rozwoju muskulatury

Stan zapalny a rozpad mięśni u sportowca – jak się bronić?

Napoje zero - porównanie okiem dietetyka

Bikini fitness – kiedy jest najlepszy czas?

Polędwiczki z kurczaka z warzywami

Melatonina - sposób na bezsenność

Anna Fiodor - ocena sylwetki

Trening okluzyjny, HIT czy KIT?