SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Czy miał ktoś z Was robioną artroskopie kolana?? za tydzien bede miala ten zabieg i zastanawiam się czy Dlugo po tym zabiegu się chodzi o kulach?? i czy po operacji odczuwa sie znaczne bóle tego kolana?? Prosze o odpowiedzi pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
witam chciałam ot osamo zapytań czy ktos miał to badanie.
Ja byłam na kuliku w styczniu i dostałam sankami w kolano i od tantej pory boli puchnie niemoge zginac do konca i przeskakuje miałam rezonans magnetyczny robiony teraz na altroskopie mam isc.
Cwicze judo i boks w szkole ale z drugiej strony boje sie na to isc ze zostana mi blizny i bedzie bole.
Moze jest ktoś kto mógłby opisac to badanie z własnego doświadczenia

Żyj chwila:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Jak kolega wyżej napisał już jest temat do tego

Blizny po artroskopii?! Na rok po niej mam dwie malutkie gwiazdki, żeby zobaczyć musiałbyś się przyjrzeć, chodziłem dwa miesiące po niej w krótkich spodenkach i nikt nie zauważył że coś miałem robione. Artroskopia artroskopii nie równa, ja po dwóch miesiącach pierwszy raz w piłkę grałem, ale potem musiałem sobie z tydzień odpuścić, 3 miesiące po zabiegu powrót do kicka 3 razy na tydzień, tylko ja miałem jeszcze część uszkodzonego PCL usuwane.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Radku a czy kolano cie bolali jeszcze po badaniu mimo ze dawno to było.Ja pracuje jako pracownik ochrony hehe:) i boli mnie to kolano okrutni ale sie niepoddaje,szkoda mi tylko zajec w szkole z judo i boksu tylko moge sobie patrzec:(
1

Żyj chwila:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Ostatnio mi się zdarzało Cały rok było dobrze, ale ostatnio w piłkę grałem i potem na trening poszedłem to poczułem, ale przed artroskopią nie mogłem ćwiczyć, po mogę więc chyba nie ma nad czym się zastanawiać.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 140
Cześć. Ja też będę miała niedługo artroskopię. Gdy się o tym dowiedziałam to byłam przerażona, a teraz nie mogę się doczekać bo ból mnie przerasta. Będę miała jedno więzadło boczne przedłużane, z więzadła krzyżowego usuną mi taką dziwną "narośl", później przyczepią rzepkę do więzadła a na koniec poprawią przyczepy mięśniowe . Gram w tenisa więc sprawne kolana są w szczególności potrzebne. Lekarze mówią, ze nie będę trenowała jakiś miesiąc, może dłużej (w tym czasie jakaś rehabilitacja pewnie będzie) a później jak będę szłą na trening to tylko z ortezą na nodze. To zależy ile nie można chodzić. Moja trenerka z obozu 3 dni po artro poszła na impreze i do tej pory z jej kolanem jest ok. (miała artro jakieś 3 lata temu). Mozemy sobie życzyć powrotu do zdrowia :) Pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Ja miałem robioną Artroskopie 2 lata temu...mialem wycinaną część łąkotki...blizn po tym praktycznie nie ma tak jak piszą koledzy z góry:)jeżeli chodzi o chodzenie o kulach to po tygodniu juz na rower(uprawiam czynnie MTB)udało mi sie to poprzez stosowanie różnych odżywek i glutaminy:) jednak co jakiś czas odczuwam duzy ból w stawie przy nadmiernym wysiłku lub przy zmianie temperatury lub pogody... tak wiec nie ma czego sie bać zabiegu:) Ja robilem sobie w Prywatniej Klinice W Mszanowie(koło Nowego Miasta Lubawskiego) Bardzo POlecam...!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwanie więzadła przyśrodkowego pobocznego

Następny temat

Trzęsące się dłonie

WHEY premium