SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arona gotowy na Overeem'a...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


First off, Arona comments about his absence from Pride:
"I was healing injuries and resting from a busy 2005, where I fought 5 times. I had a lot of problems to resolve this year and I used this time off to analyze how would be me career in 2006. This was an important time for me to stay out of the rings."

About Arona´s strategy on his fight against Overeem, he talks:
"I need a victory, and I´m going to try to finish this fight. But it doesn´t mean that I´ll go ahead of him without a strategy. I´ll use my intelligence, and if it proposes a quick submission it´ll be; if not I´ll try to beat him by decision. But the victory is the deal!
He developed a good guillotine choke, and he´s more comfortable inside the ring. But I still think he´s the same fighter with a few good points; lets see how he´ll face the pressure."


Arona is in great shape for the next weekend, and Overeem will have a hell of time during their fight in Japan, the fight is the next to the last in the card. To the fans Arona leaves a message:
"Thank you very much for the good energies sent. I´ll need them because Overeem is a tough opponent, but I´ll go to rock him and lets see if his spirit is tough enough"

źródło: http://www.braziliantopteam.com/det_noticia_eng.asp?codigo_noticia=500

*******
w skrócie...Arona mówi, że był kontuzjowany i odpoczywał po pracowitym 2005 roku w którym walczył 5 razy, miał ostatnio sporo problemów które musiał rozwiązać i wykorzystał ten czas na przeanalizowanie swojej kariery w 2006, mówi że potrzebuje zwycięstwa, będzie próbował szybko poddać Alistara albo wygra decyzją, Rysiek dziękuje fanom za pozytywna energię której potrzebuje bo Ali jest twardym rywalem ale sprawdzimy czy ma równie silnego ducha................


...no Rychu wracasz po przerwie, wygraj to g**** bo będę wkurzona

p.k.u.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
,,robert c : "nie przepadam za gangsta murzynkami obwieszonymi krowimi łańcuchami
ze co? quintona nie lubisz????"
Quintomn chyba sam ma z tego zwale: ) zreszta Quintona ciezko nie lubic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Mam nadzieje ze Arona go przejedzie...Overeem to wkoncu pogromca mojego mentora Vitora :P , zemsta bedzie slodka!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Stawiam na Alego. Rych przegra

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
A ja stawiam na Arone. Ali baba przegra

Zmieniony przez - Tony Scarf w dniu 2006-09-07 13:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
wg. mnie ricardo jest duzo lepszym zawodnikiem od alistaira i gdyby nie ta przerwa to byłabym pewna jego wygranej. natomiast biorąc pod uwage to ,że holender jest " zaprawiony " w boju - ostatnio dużo walk było z jego udziałem, a rick miał jak sam mówił sporo rozterek natury duchowej to różnie moze być... liczę, że da rade i pięknie zawalczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Ja również mam nadzieję, że Arona zwycięży. Lubię Alistaira, ale nie spełnił on oczekiwań. A Arona to wspaniały fighter i życzę mu odbudowania się po kontuzji. Niech pokona Overeema, potem jeszcze kogoś z czołówki i niech zawalczy rewanż z Shogunem, bądź ostateczną walkę z Silvą. Życzę mu powodzenia we wszelkich planach

Dzięki za newsa, Baby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Kibicuję temu kskowi Ryskowi

Wiesz Baby ile waży obecnie Twój idol?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Wiem, że wygra

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Też jestem za Aroną i mam nadzieję, że odniesie spektakularne zwycięstwo

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1006
wolal bym żeby ryszard wygrał ale coś mi po kosciach chodzi ze tym razem ali bedzie górą

mariusz.warka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
jestem przekonany ze pokona Alistara

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CB gotowi do walki...

Następny temat

Zmiany na KSW VI

WHEY premium