SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Schwarzenegger - Wielka Galeria

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11571
ale mu wszystko spadlo
ps dobre zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dzieci nie wiecie co piszecie i tyle.

W takim wieku nie da się wyglądać dobrze.
To co zrobił i osiągnął to jest przegięcie.
Teraz może sobie żyć w luksusie i zwiedzać świat, rozkoszować się złotymi latami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
co ty w ogole wypisujesz, poszukaj tutaj na forum jak wygladaja starzy bb ktorzy do dzisiaj trenuja i wygladaja bardzo dobrze, chcesz przykladu w tym wieku? to nawet nie jest bb tylko gosc po arniego fachu, nawet o rok starszy - Stallone.

w takim wieku da sie wygladac dobrze, tylko trzeba miec czas, pieniadze i checi.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2011-01-31 00:58:16

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nom i stosują w tym wieku doping co jest głupotą !

Arnold zrobił to co trzeba, pozamiatał wszystkich, zarobił kupę kasy przez prawie całe życie wyglądał mega dobrze, nie czepiając się Stallone bo go lubię i bardzo podobają mi się jego filmy ale sylwetką do Arnolda nigdy nie dorówna.
Tak samo tyle osiągnięć, a najgorsza jest jego ostania wpadka z ....

I jakim Fachu ? Stallone był kulturystką który wygrał chociaż raz Mr. Olympia ?
Jeśli chodzi o filmy ma dużo poycji tak udanych jak i Arnold.
Dalej był Gubernatorem jakiegoś Stanu ?

A co najważniejsze, urodził się w Stanach, a Arnold NIE !

Myślę, że na swoim byłym stanowisku jako Gubernator jest zbyt wiele obowiązków.

Zresztą o czym my tu piszemy, Zrobił to co TRZEBA kiedy to dojdzie do CIEBIE LORDZIE ???

A teraz cieszy się Życiem.

i tyle.

a ilu jest w tym wieku którzy wyglądają bardzo dobrze ??? no i ? a Są tak popularni jak Arnold, mają tyle kasy ? Są zdrowi, Co mają z Życia ?

W życiu dochodzi do pewnych wyborów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
juz pokazales w nie jednym temacie jak ciezko ci wytlumaczyc najprostsze rzeczy, wiec niech ci bedzie JABOLCOKU.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
zgadzam sie z jabolem . pozamiatal wszystkich i teraz nie musi byc super wielki bo ma inne priorytety, jest legenda i byc moze oczekujemy tego od niego ale przedewszystkim jest bystrym facetem i wie ze w tym wieku ostre treningi( po chorobie serca ) nie wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
No właśnie rzecz w tym, że odziedziczona po ojcu (zmarłym wcześnie na serce) poważna wada serca, wymagała wymiany zastawki.. Nie wiadomo jak by dzisiaj wyglądała jego forma gdyby nie to. Nie chodzi tylko o kwestie, że sterydów już nie weźmie, ale też nie będzie raczej zapieprzał z wielkimi ciężarami.
Ale o 5 lat starszy Frank Zane wygląda wciąż zaskakująco świetnie, a u nas Waldemar Nol jest takim przykładem. Czy ładują w siebie sterydy to jest dopiero dobre pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16837
nie chodzi o to...arnold poszedl w innym kierunku, jak by dalej zajmowal sie kulturystyka to tez by swietnie wygladal(tak jak zane i ferrigno).
Arnold poprostu juz nie musi wygladac...przykre to ale prawdziwe, jestem fanem arnolda od dziecka i jeszcze jakis czas temu chcialem zeby wrocil do treningo i nakrecil jakis film.
Odechcialo mi sie jak zobaczylem scene z tego filmu:




wole pamietac arneigo takiego:




aha i jescze jedno...jestem pewny ze 90% userow tego forum w jego wieku beda zgryzliwymi dziadkami z bolacym krzyzem, brzuchem i cycami

a on przynajmniej nadal rucha i za to go zawsze lubilem...palil blanty, pil alkohol bzykal dupy, poprostu bawil sie zyciem.


on juz nie musi nic, pokazal klase, pozamiatal wszystkich, byl najlepszy w kulturystyce, dobrym aktorem, przecietnym biznesmenem i slabym politykiem.

Tej fotki jeszcze nie widzialem, kiepska jakosc.
Fota zrobiona w cannes 19.05.1977 na festiwalu flmowym.





tutaj z synem patrykiem na rowerze.
Brentwood 24.01.2011




Generalnie w ostatnim wywiadzie mowi o powrocie do filmow.postacie jakie bedzie gral beda badziej dopasowane do jego wieku ( zreszta tak jak zrobil clint eastwood). Czyli mniej biegania i strzelania a wiecej dialogow itp
Zobaczymy co z tego wyjdzie

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2011-02-01 02:14:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1961 Napisanych postów 19822 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731690




Nie wiem czy byly te fotki, ale ja ich nie pamietam tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1961 Napisanych postów 19822 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731690


...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Chris Dickerson

Następny temat

Dillet vs Priest "gigant kontra maluch?"

WHEY premium