SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Argi power małe pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
cze mam zamiar kupić argi powwr do magny power i osnosnie argi jak brać to w dni NT nigdzie tego nie mogę znalezć czyżby nie brało sie w te dni??? aczkolwiek iż gdyż ponieważ jak może ktos wie jak brać to czekam na sensowne wypowiedzi z gory dzięki

GO FOR IT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Tylko przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
W NT bierz w godzinach około treningowych 1 kapsułke

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
ja bym nie bral w nietreningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
1-2 kap przed i po treningu, w dzień nietreningowy nie ma potrzeby stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Na argipower co prawda nie pisze, ale w innych tego typu produktach spotkałem się z dawkowaniem rano na czczo i przed snem w dni nietreningowe. Też mam zamiar tak to sobie łykać. zresztą u mnie to nie problem bo mam tylko jeden dzień wolny

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
w sumie tak dzięki za rade a jak muślicie do magna power bedzie pasowało argi???

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
oczywiście,że będzie pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
Argi

Sposób użycia:

We wspomaganiu wysiłku - 1-2 kapsułek przed i po treningu; dla wspomagania zdolności seksualnych - 1 kapsułka jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym.

Zmieniony przez - nOwYs w dniu 2009-03-21 19:23:09

Zmieniony przez - nOwYs w dniu 2009-03-21 19:23:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
super yo pisz e na opakowniu k***** gdzies ty sie urodził eh!! W temacie napisane jest KONKRETNE wypowiedzi i mądre

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
sory nie doczytalem :) myslalem ze w DT :) a w NT CI to nie potrzebne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie za 100pkt !!

Następny temat

Mutant Mass - ile gr ma jedna łyżka? Prosze o szybką pomoc

WHEY premium