logo
zamknij zamknij

Argi power

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3168

0 5 0
napisał(a)
Konik17
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1857
Co myslicie o braniu argi power na zmiane z kreatyna bilako bym bral caly czas cyz lepiej cos innego kupic?? Zalezy mi na pompie delikatnej i glownie na sile niedlugo skoncze brac cell pump z mono i szukam dalszych rozwiazan
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Danieloo
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11508
Kolego białko/wegle powinies uzupełniac jak sa braki, co do argi power to nie brałem ale poecam aakg jest z cytulina i działa bardzo dobrze. warto sprobowac
napisał(a)
mlody91
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5557
aakg lepsze
napisał(a)
Konik17
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1857
bralem kiedys juz aakg i w sumie moze i dobra ale chce zobaczyc argi power jak dziala i chcialbym zeby ktos kto sie zna na odzywkach wypiowiedzial bo interesuje mnie to czy moge np przez 6 miesiecy jechac na zmiane kreatyna-argi power
napisał(a)
Danieloo
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11508
Argininie mozesz brac zarówno z kreatyna jak i w okresie bez kredki, i bierz ja tylko w dni treningowe kolego.
napisał(a)
Konik17
Początkujący
acha ok dzieki tylko jstem ciekawey czy moge brac ja czesto bo jak tam to kupie z 6 paczek od razu i jaka kreatyne po cell pumpie i mono bede mogl wziac
napisał(a)
ludojad13
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1275
ARGI+ tauryna
Pobudzenie:0
Sila:+5kg na plaskiej
Wyglad: Mocno mi puchna łapy i nie idzie dokonczyc cwiczenia
Podsumowanie: Strata kasy lepsze AAKG
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1406 Napisanych postów 35562 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150749
aakg czy argi power - istotnych roznic w dzialaniu byc nie powinno
napisał(a)
Konik17
Początkujący
to o to mi chodzi zeby sie na pompowac jak bede chcial zwieksyc sile to kupie kreatyne:) zalezy mi na sile caly czas ale chce zrobic odstepy jakies przed jakas silniejsza kreatyna
1
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1406 Napisanych postów 35562 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150749
nie ma silniejszych i slabszych kreatyn niestety
napisał(a)
Konik17
Początkujący
a cell pump nie jest mocniejszy od mono?? Moze ktos podac mi najlepszy srodek na regeneracje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie bialko rano na sniadanie i po treningu?

Następny temat

co z czym>?

Paula Mocior i Piotr Borecki - ocena sylwetki

Placki warzywne z mozzarellą

Częstotliwość spożywania posiłków a metabolizm

5 warzyw, które warto dołączyć do diety

Czy trening aerobowy szkodzi przyrostom siły, mocy i masy?

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część I i część II.

Najbardziej szkodliwe metody treningowe

Niesportowe wyznania Pauli Banot-Leoniewskiej