SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apteczne ZMA a Witaminy Olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
mam pytanie czy przy suplementacji:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Plus®-opis872.html
zalecane jest nadal zażywanie FILOMAG B6 i Zincas forte. Chodzi mi o to czy cynk, magnez i B6 jest wystarczajace w tym witaminkach olimpa, a jeżeli nie wystarcza to jak dawkować( wiem że normalnie 1 zincas i 3 filomagi - ale w tym przypadku chyba mniejsze dawki)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53584
Dawkuj albo jedno albo drugie. Łykaj np. miesiąc Vita-Min a następnie miesiąc ZMA apteczne.
Razem nie wskazane, gdyż przekroczysz zalecaną dawkę cynku.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63831
ja biorę i to te witaminki i apteczne zma i nic mi nie ma. Czuje się dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
acha to ja na wszelki wypadek nie brał bym zincas forte. bral bym rano 1 tabletke witamin i przed spaniem 2 tabletki filomag. tak bedzie bezpiecznie i 'skutecznie'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53584
Nani nadmiar cynku jest szkodliwy to, że Tobie nic nie jest nie znaczy, że możesz tak wszystkim polecać.
Do autora tematu. Stosuj naprzemiennie, tak jak napisałem, choć oczywiście Filomag na noc nie zaszkodzi ale nie będzie efektu ZMA o jaki zapewne Ci chodzi.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
mialem ten sam dylemat i jak kolega wyzej pisal lepiej jest brac naprzemian zma-vitaminy razem zbyt duzo sie przekracza dzienna dawke zapotrzebowania

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
ok czyli miesiąc na witaminach a później miesiąc na aptecznym ZMA. dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
nawet do 50mg cynku mozesz walic spokojnie... magnez to inna sprawa bo jego przedawkowanie jest raczej nie mozliwe...
poza tym sa to chelaty wiec nawet jak przekroczysz dawke to nic sie dziac nie bedzie.
ja pracuje kilka dni w tygodniu i chodze 3 razy na silownie a zjadam 40-45mg cynku dziennie i nie wiem dokladnie ile magnezu (duzo) i czuje sie swietnie.
podjadam rano vitamin plus olimp, a przed snem 2t chela mzb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
Maksymalna bezpieczna dzienna dawka cynku to 40 mg i magnezu 400-500 dla osob nie cwiczacych. Wiec nie widze przeciwskazan

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2998
nawet nie chodzi o to czy przekroczysz dzienna dawke czy nie.poniewaz nie nalezy razem z ZMA stosowac innych preparatow witaminowych poniewaz urudnia to przyswajanie ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2998
oraz nie zaleca sie stosowac z produktami zawierajacymi wapn poziewaz utrudniaja przyswajanie ZMA
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand - z czym brać?

Następny temat

NOWOŚĆ - VITALMAX AAKG 3000 MEGA CAPSULES

Wiecej