SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Antyperspirant for men

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5040

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Zbliza sie lato i postanowilem zmienić antyperspirant, na jakiś lepszy bo ten widze że nieskuteczny, jaki polecacie? Najlepiej jakiś bezzapachowy, dobrze by było w kulce, no i żeby chronił przez cały dzień

Zmieniony przez - skrzacik0 w dniu 2008-04-25 12:35:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Etaxil -
http://www.interlek.pl/etiaxil-roll-skora-wrazliwa-125ml-p-2054.html
Jak dla mnie ok, czasem stosuje tylko raz na tydzien, moja kobieta dwa razy w miesiacu i jest ok.
Z mojej strony polecam.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I 0 potu? Ani w trypie siedzącym ani aktywnym? Bo to teorytycznie jest dla nadmiernie potliwych, a ja (raczej :P) do takich nie należe...A pozaym szukam czegoś przy bardziej przystępnej cenie ;] Ktoś coś jeszcze poleci?

Zmieniony przez - skrzacik0 w dniu 2008-04-25 17:34:26

Zmieniony przez - skrzacik0 w dniu 2008-04-25 17:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10385
Na mnie dziala tylko cos aptecznego. Wszystkie sklepowe antyperspiranty daja 0 efektu. Sam uzywam driclor i jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
rexona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hey a używał ktoś z was może tego nowego Adidasa w sztyfcie?
"Adidas Men Fair Play 2008 Special Edition Antyperspirant sztyft"
http://www.e-styl.com/p/pl/2940/adidas men fair play 2008 special edition antyperspirant sztyft 53 ml.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Etiaksil sie to pisze, ja ejstem sceptycznie nastawiony do tego, jesli nie leje sie z Ciebie wiadrami to odpusc sobie ten specyfik bo z pewnoscia zdrowy to on nie jest.

Ja mam nivea aqua cool i jest swietny, serio nie zostawia jako jedyny sladow i chroni przed potem i zapachem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Pisze sie jestem a nie "ejstem"
Co do Etiaxilu, to tak jak napisalem nie uzywam go w takich ilosciach jak zaleca producent i jest ok. Przetestowalem juz wiekszosc normalnego szitu w sztyftach od adidasa po biotherm i generlanie zawsze taka sama kupa;/ Co do samego kosztu to w jak sie to przeliczy nie wychodzi tak zle. A co do szkodliwosci tego produktu...od pewnego czasu toczy sie dyskusja czy antyperspiranty sa szkodliwe czy nie. Jedna frakcja twierdz ze odklada sie jakis zwiazek szkodliwy - tlenek czegostam. Znow druga ekipa twierdzi ze to bzdura i nie ma to zadnego wplywu na nasze zdrowie. Predko sie ten spor nie zakonczy chyba (podobnie jak ten o uzywanie kremow przeznaczonych dla starszych typow skory) w kazdym razie mi sie wydaje ze szybciej zejdziemy od fajek, zanieczyszczenia, czy tez wypadku samochodowego niz dezodorantu. Ale to tylko moja wizja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3067
ja tez polecam NIVEA nie czuc zapachu potu, trzyma sie caly dzien (od rana do wieczora nie czuc potu) w moim przypadku. Aktualnie od juz bardzo dlugo go uzywam i jestem bardzo zadowolony. Rexony nie polecam, adidas jeszcze jest wzgledny

rochu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2971 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32053
tylko rexona w sztyfcie

nic lepszego nie mialem.

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 233
Rexona absolute protekszyn jest w porządku :)
Ciekawy jest pewien produkt dostępny na rynku, oczywiście nie zachęcam do kupna, gdyż nie jest on zbyt skuteczny.. powstrzymuje wydzielanie się zapachów swojskich, ale pot leje się stróżkami.

http://esentia.pl/Reutter_Super_Deo_Dezodorant_w_krysztale_p26388.htm
http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2046 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba a silownia

Następny temat

Cos z reka