SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antybiotyk na tradzik a Masa i efekt treningu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8643
czesc mam starszne dolegliwosci z tradzikiem;/ i teraz lekarz przepsiał mi antybiotyk który mam brac 3 miesiace on niejest takim silnym antybiotykiem , chciałem was zapytac jaki wpływ bedzie miał ten antybiotyk na efektywnosc treningu ,siłe oraz mase , mi sie wydaje z etaki antybiotyk w rzeładku jak go bed ebrał 2 eraztydzinnie zle bedzie działąłą na żełądek:( Za odpowiedzi dzieki pozdro:)

"Posiadasz cel niewiesz którędy iść? Ja ci powiem.
Nie spadaj jak liść na ziemie pnij sie do góry spełniaj swe marzenia
.."S.p Magik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
wiadomo ze wszystkie tabletki w jakis sposob oddzialywuja negatywnie na organizm (naturalny pokarm to raczej nie jest), ale nie ma tez co przesadzac.

a co do tradziku to polecam ustabilizowac przemiane materii / wprowadzic zdrowa diete. podstawa to jesc regularnie co 3-5h, nie przejadac sie, nie jesc przed snem, reszta w postach podwieszonych.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Dokładnie , tak jak napisał sachem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8643
dziękóweczka chłopaki:) pozdro ZIomy hehe:) trzymcie sie i sukcesów zycze:) [III]-----------[III] pozdro

"Posiadasz cel niewiesz którędy iść? Ja ci powiem.
Nie spadaj jak liść na ziemie pnij sie do góry spełniaj swe marzenia
.."S.p Magik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14165
Czyżby chodziło o ... Izotek ?

Żyje sie tylko raz...Wiec korzystaj z życia... wiec życie wykorzystaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto mi pomoze ułozyc dietę , prosze o rade profesionalisty..moge jakos to wynagrodzić

Następny temat

Prośba o pomoc i ocenę dietki i treningu.

WHEY premium