SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Antybiotyk - trening - siła

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 387
I kiedyś w końcu musiał nastać ten masakryczny okres w którym nabawiłem się infekcji. Mam staż już ponad rok, rok i jeden miesiąc i po raz pierwszy zachorowałem i biorę antybiotyk. Głupi nie jestem, wiem, że nie mogę trenować, ale moje pytanie, czy jak odpuszczę trening na zapewne 2 tyg to jest możliwość, że spadnie mi siła, że to na co pracowałem cały rok po prostu po części zniknie ? Czy jednak nie zmieni się jakoś wiele to ? Dodam, że staram się mimo wszystko utrzymywać dietę i na siłę wręcz wpycham to jedzenie, chociaż czasami mam ochotę nim rzygnąć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 448 Napisanych postów 2467 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 260203
częściowo pewnie tak, ale bardzo szybko wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1725 Napisanych postów 46983 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475880
Nie ma co przesadzać , lekkie spadki będą ale takie jak wspomniał kolega co szybko wrócą, a jeśli przerwy nie miałeś dłuższy czas to nawet będzie miała pewne plusy.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7619 Napisanych postów 106899 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1243062
Coś moze spaść bo organizm jest osłabiony, ale się tymm nie przejmuj, takie spadki raz dwa siedorabia
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 387
OK dziękuje panowie za odpowiedź : ) Nie miałem jeszcze dłuższej przerwy od tego roku, to pierwsza taka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1725 Napisanych postów 46983 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475880
To nie strasznego nie będzie także nie przejmuj się na zaś, szybko wróci kwestia dosłownie kilku treningów.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pękająca skóra na palcach dłoni.