SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Animal Stak 2 vs Animal M-Stak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1667

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 461
Witam chciałbym się dowiedzieć jakie są różnice pomiędzy tymi stakami wiem, ze oba podnoszą poziom testosteronu i który lepiej kupić a może zainwestować w Animal Test ( i czy jest warty kasy jaką trzeba nie niego wydać ?)

Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150760
mstack - to bardziej dopalacz przedtreningowy

generalnie animale uchodza za przereklamowane

ile masz lat?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 461
no mam 20 lat obecnie jadę na hp i jestem bardzo zadowolony ale już myślę o następnym cyklu

Zmieniony przez - KSB42 w dniu 2010-01-12 00:09:09
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19536
W tym wieku suplementy animala stack i m-stack-niewiele dadzą.
A ogólnie co jest lepsze? M-stack to przedtreningówka, a stack?

[][][]--140kg--[][][]

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150760
mstack - to dopalacz (kofeina i inne metyloksantyny), + ziólka + leucyna

stack - to buzer teścia, oparty o ziłka typu tribulus + cynk i magnez + niewielkie ilosci argininy i alc
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5231
naprawde jak wyzej nie wiele poczujesz a wrecz nic zakup sobie zma dla lepszej regeneracji a nie laduj kase w tego typu suple

I'll Show You How Great I AM!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl

Następny temat

co brac a co nie