SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anilmal Stack 2 czy M stack

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Witam chciałbym się od was dowiedzieć kilku szczegółw odnośnie Produktów universala: animal m stack i animal stack2. Słyszałem że stack 2 jest silniejszy a ten cały Mstack to lipa. 1Czy naprawde tak jest ?? 2Czy animal stack 2 zawiera wogóle jakieś ph, a jeśli tak to czy mogą zaszkodzić organizmowi?? 3 Czy któryś z nich jest wogóle warty tych 150 zł ??
(jeśli to zły dział to prosze o przeniesienie:)

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
czego oczekujesz po tych stackach???

ph są szkodliwe dla organizmu!

za tą cenę możesz znaleźć ciekawsze rozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Oczekuje przyrostu siły, głównie zastanawiałem się nad tym Animal stack 2 bo jest chyba miej szkodliwe od zwykłego stack'a

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
kup sobie na przykład taki kombajnik jak Xpand i jazda!

daj sobie spokój z tymi zabawkami

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2005-03-31 16:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Co do innych rozwiązań to kretki i hmb nie mogę zarzywać (nadrzetki na żołądku(nie mogę zarzywać środków o odczynie kwaśnym )) a leprze chyba animale od Tribulusa z olipa co ????
Jesli znacie jakieś podobne środki które gwarantują dobre przyrosty to prosze poleccie mi je...

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Ziper mógłbyś mi przybliżyć co to jest ten Xpand bo nie słyszałem o nim. Jaka firma gdzie dostać no i cena jeśli to nie kłopot dla ciebie :)

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
boisz się o żołądek i nie chcesz brać kreatyny, a pytasz o stack oparte o prohormony - to ja już nic nie czaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
no bo właśnie nie do końca wiedziałem czy te animale mają prohormony,myślałem że to coś w rodzaju tribulus olimpa i dlatego się chciałem dokładnie wypytać,co do Xpand to już przeszukałem zasoby sfd i chciałem się tylko zapytać jeśli brałeś (a pewnie tak skoro polecasz) jakich miej-więcej przyrostó mogę się spodziewać z dietką i odpowiednimi treningami(wiem ze każdy ma inne ale chciałbym wiedzieć czy takich rzędu 2-3 czy 5-7kg??)

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
przyrosty to sprawa indywidualna...

...nie da się tego określić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553


Chciałbym wrócić do tych animali tak z ciekawości zapytać czy w przedstawionym składzie są jakieś ph. Ja się na tym nie znam więc sie nie doczytam

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - jak stosować?

Następny temat

potrzebuje pomocy z odrzywkami...;]

WHEY premium