SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ania Kapusta sezon 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16063

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 190 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3563
Hej ;)
Sporo znajomych ma tu dzienniki więc stwierdzilam, że też założę :P

Generalnie tak wyglądałam kiedyś:

Później byłam wychudzoną bikiniarą ważącą 43 kg, którą ludzie pytali czy ma raka %)
Zajęłam 6 miejsce na MPJ i 5 na Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych i 5 na Grand Prix 7nutrition.

Zaczęły się różne problemy zdrowotne itd i w ciągu 2 miesięcy +18kg.
W ciągu 3 miesięcy z pomocą Adama Sukera wróciłam do formy bez cardio ważąc 9kg więcej niż na jesień.

Uważałam, że jestem za mała do sylwetkowego więc szykowałam się do bikini. Po rozmowie Przemka z Adamem, że powinnam do sylwetki, pogadałam z trenerem klubowym i z dnia na dzień sylwetkowe. Nie byłam docięta, bo miało być bikini, ale wkońcu startuje tam gdzie pasuje. Uwielbiam ciężko trenować, nie będę robić czegoś wbrew sobie żeby wpasować się w Polskie trendy bikiniarskie.

Najbliższy plan: UMP w sobotę, a później robienie formy na jesień :D

Zmieniony przez - an_czi w dniu 2016-05-26 14:10:55
6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 3117 Napisanych postów 38825 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470750
Siema podaj wzrost i wagę z pierwszej fotki jak możesz. Fajna przemiana. Powodzenia na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1873 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147379
Powodzenia! :) wpis dla powiadomek :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 8412 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 142609
O kurcze, jak strasznie Ci się wygląd buzi zmienia razem z wagą, jak zupełnie inne osoby Ale super robota, podglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 190 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3563
ASNF
Siema podaj wzrost i wagę z pierwszej fotki jak możesz. Fajna przemiana. Powodzenia na zawodach.

Wzrost 156-158, a waga to wtedy balam sie na nią wchodzić,ale obstawiam 70+ :D nie dziękuję zeby nie zapeszac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
JustBlackBerry
O kurcze, jak strasznie Ci się wygląd buzi zmienia razem z wagą, jak zupełnie inne osoby Ale super robota, podglądam

No wlasnie z natury jestem puckiem i jedynie na redukcji lubie twarz haha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull One and One Administrator
Ekspert
Szacuny 894 Napisanych postów 54799 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 325967
Niesamowita przemiana - fantastyczna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2849 Napisanych postów 22666 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 517869
Powodzenia, jestem i ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 277 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16991
Przemiana super, bede sledzil jak na innym, oby bez zbednego spamu ;) powodzenia i kibicuje na UMP

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-05-26 19:34:08
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6264 Napisanych postów 67835 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 890037
powodzenia
jesteśmy na UMP i robimy relacjęfoto & video dla SFD ,więc będzie sporo materiałów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Banan
powodzenia
jesteśmy na UMP i robimy relacjęfoto & video dla SFD ,więc będzie sporo materiałów :)

to liczę na dobrą relacje :D

Tutaj foty z dzisiaj, jeszcze trochę muszę wypić :D
z formy jestem zadowolona, chociaż nie do końca bikini ale to nic :P

Zmieniony przez - an_czi w dniu 2016-05-26 22:08:47
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT by Bzyk. Bodybuilding, cycling and eating.

Następny temat

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016