SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Kołodziejczyk -bieżące informacje i porady

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
ten ktory bedzie mial grubszy portfel jesli chodzi o kulturyste, no i bedzie mial lepszy gen

Myślę, że przy obecnej farmakologii gen nie jest już taki ważny, myślę, że psychika odgrywa większą rolę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5376 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
odgrywa gen tak samo i w trojboju, w koncu najsilniejszy jest tylko 1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lordknaga
odgrywa gen tak samo i w trojboju, w koncu najsilniejszy jest tylko 1

na przestrzeni lat
przykład:
starzy mr olympia bez insy vs nowi z insą, różnica kolosalna, geny raczej podobne bo każdy z nich został mistrzem, środki inne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
zabawne, że trójboiści i ciężarowcy manipulują faktami i argumentami w ten sam sposób od lat... wrzucają filmy z przysiadów championów jakoby kulturysta miałby się na tym wzorować, czyli tylko na stopie ciężaru. Odwróćmy sytuację : porównajmy sylwetkę zalanego trójboisty, totalnie tłustego do sylwetki Andrzeja Kołodziejczyka - różnica widoczna gołym okiem. Ostudźcie głowy i skończcie się przechwalać. Piszecie o podstawach jak drążek, poręcze czy ciągi w dzienniku człowieka, które wszystkie Wasze rozkminy ma już dawno za sobą... a Wy tu wpadacie robiąc burdel, bezsensowny spam i myśląc, że coś ugracie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5376 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
AMEN.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 872 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103983
Ale tu już nawet nie chodzi o kg na sztandze i wygląd, ale o podstawowe funkcje i możliwości aparatu ruchu. Jest sporo badań pokazujących wyższość jak najniższych siadów nad połówkami czy kuckami. Nie bez kozery trenerzy pokroju Thibaudeau czy Poliquina zalecają właśnie ATG a nie kucanie.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Niedzielne rozprawy o przysiadach
To zdjęcie Arnolda w przysiadzie jak zobaczył cobraf to się chyba za glowe złapał bo tam plecy złamane strasznie. Arnold przyzanał,że od pełnych przysiadów rosła mu tylko wielka dupa,zresztą w Pumping Iron robił półprzysiady,podobnie jak Lee Haney i większość najlepszych kulturystów.Np Cutler siada głebiej ale tylko na smithie,na wolnej sztandze siada do 90stopni.Teraz pojawiły się dwa argumenty za pełnymi przysiadami:
1)W celach zdrowotnych dla kręgosłupa-nie kupuje tego i gdyby jakiś fizjoterapeuta kazał mi robic pełne przysiady ze 180kg dla ochrony kręgosłupa kazałbym popukać mu się w głowe.
2)Żeby pokazać,żę jestem twardy i silny tu bez komentarza.
I na marginesie jestem zdania ,że dla rozwoju sywletki wolne ciężary są na pierwszym miesjscu i do dzisiaj stanowią trzon mojego programu.

Tak więc pozostaje przy swojej wersji przysiadów ale oczywiście każdy trenuje według swojego uznania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Po dwóch dniach przerwy jak zawsze trenowałem plecy

przenosy na wyciągu
1 seria 15powt
2 seria 12powt
3 seria 12powt

ściąganie podchwytem wyciągu pionowego do klatki
2 serie po 12powt

wiosłowanie półsztangą w podporze
1 seria 12powt
2 seria 10powt

szrugsy
2 serie po 12powt

wiosłowanie ze sztanga podchwytem
1 seria 12powt
2 seria 10powt

wiosłowanie jednorącz na wyciągu
2 serie po 12powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Dzisiejszy trening
KLATKA
butterfly
3 serie 12-15powt

wyciskanie sztangielek na skosie
3 serie 10-12powt

krzyżowanie linek
2 serie po 12powt
wyciskanie na maszynie
3 serie po 10-12powt

BICEPS
uginanie na modliteniku z hantlą
2 serie po 12powt
uginania młotkowe
2 serie po 10powt

uginanie na wyciągu w siadzie
2 serie po 12powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Czwartkowy trening nóg
prostowanie
3 serie po 15-30powt

wyciskanie na suwnicy
3 serie po 15powt

hack przysiady
2 serie po 12powt

wykroki
2 serie po 12powt

uginanie nóg w leżeniu
3 serie po 12-15powt

martwy ciag na prostych nogach
1 seria 12powt
2 seria 10powt

łydki na suwnicy
3 serie po 15powt

wspięcia na palce
2 serie po 15powt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Kołodziejczyk w Atleta Team!

Następny temat

Mono z Vitalmaxa

WHEY premium