SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andreas Munzer

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Siema!Znalazlem dosc ciekawy artykuł o treningu AN.Munzera.Wskazowki zywioniowe,porady treningowe i krotki opisMam nadzieje ze niektorych zaciekawi; Niedlugo go wrzuce bo troche pracy bd(do tego dzialu najwiecej osob zaglada wiec tu tez wzuce)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
no to czekamy

Zmieniony przez - kenzoo w dniu 2009-02-07 10:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w

mogles potem zalozyc ten post i odrazu wklejać

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
on chciał zbudowac atmosfere oczekiwania i napięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ronie220 - wklejaj bo ban- widzisz chyba doczekałes się- i jesli nie bedzie ciekawy to też

ponadto nie wiem czy jest to temat na ten dział, ale zobaczymy jak wkleisz

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-02-07 20:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
"Słowa mądrosci Żelaznego Wojownika,który opuscil nas przedwczesnie"

Fani okreslali go mianem 'dziwak'.Przyjaciele jednak nazywali go Andy.Dla swiata kulturystyki byl swoim"Andreas Munzer,31-letni Austriak z pochodzenia,odszedl z tego swiata 15 marca 1996roku z powodu komplikacji pooperacyjnych.Na tydzien przed jego smiercia mialem szanse z nim porocmawiac.
Wywiad z nim byl czystym przypadkiem.Andy byl akurat w santa monica gdzie spedzil kilka dni po zawodach arnold classic,by pozowac do zdjec przed powrotem do domu.Z calym szacunkiem dla Andreasa pozwolilem sobie przytoczyc ponizej niektore z jego wypowiedzi.

Kulturystyka na wlasnych warunkach'
''Gdy postanowilem zostac zawodowcem,budowalem swoje cialo wedlug wlasnego uznania,a nie tak jak tego wymagali siedziowie czy tez ostatni treng w modzie.Jesli komus sie podobalo co robie swietnie;jesli nie,to tez swietnie.Zwiazales sie z kulturystyka po to by zadowolic siebie a nie kogo innego.
Dzisiejsi jurorzy preferuja wylacznie tych zawodnikow.ktorzy maja duza mase miesniowa.Prowadzi to kulturystyke w zlym kierunku gdyz,pomijane sa symetria,pozowanie i jakosc budowy ciala.Nacisk kladzie sie na mase a nie na jakosc.
Waga sportowca nie powinna odgrywac tak istotnej roli.Znaczenie powinno miec to,jak wyglada.Uwazam budowe ciala flexa Whellera i Shawna Raya za doskonala dla kulturysty.
Mam swiadomosc ze nie jestem doskonalym kulturystą.Mam sporo niedociagniec a niektore czesci ciala odbiegaja od kanionu doskonalosci.Moja waga nie ma dla mnie znaczenia.Najwazniejsze dla mnie jest to jakie cialo zbudowalem.
Chce miec wydatne bicepsy,gleboko zarysowane tricepsy,duza i wyraznie podzielona piers,wyrzezbione czworoglowe z glebokimi wcienciami.To wlasnie ,wedlug mnie,sklada sie na prawdziwego kulturyste.Duza noga bez glebokich wciec,pozostaje jedynie duzą nogą,


TRENING DLA GLEBOKICH WCIEC
moje wciecia nie wynikaja z uwarunkowan genetycznych,lecz z treningu oraZ diety.Nie naleze do kulturystow ostatniej chwili,ktorzy zwiekszaja intensywnosc kilka miesiecy przed zawodami.Jestem calorocznym kulturystą.Mialem wielu partnerow treningowych ktorzy dzieki mojemu treningowi i diecie osiagneli wyrazne wciecia.

Nalezy trenowac bardzo intensywnie.Nieistotne jest to czy potrafisz uniesc 150kg.Skup sie nad intensywnoscia przy odpowiednim dla ciebie cierzaze.Wykonanie dodatkowych 2-3pow powyzej granic wytrzymalosci stanowi subtelna granice pomiedzy kulturysta i mistrzem.trzeba trenowac czesto,krotko,intensywnie.





""POMYSLALEM ZE W HOLDZIE aNDY EMU PRZEKAZE WAM NIEKTORE JEGO MYSLI DOTYCZACE TRENINGU I OPISZE TRENING ....KTORY na ZAWSZEE UCZYNIL GO MISTRZEM;[!..




trenowanie dla rzezby
najwazniejsza sprawa jest stosowanie ciezaru ktory pozwoli ci wykonac dobre 8powturzen.Nastepnie przy asyscie partnera sprobuj wykonac dodatkowyck 3pow dla osiagniecia 12pow.Stosuj odpowiednie dla siebie ciezary i pracuj miesniami.Przy kazdym cw staraj sie spinac miesien na 5sekund.
cwiczenia dla doskonalszej rzezby

wielu uwaza ze takie cw jak na miesnie czworoglowe uda i wyc na laweczce sa dobre na mase.Nie zgadzam sie z tym!Liczy sie sposob wykonywania cw.Trenuje 6razy w tyg 2razy dziennie....dzis trudno spotkac zawodowcow ktorzy by tak trenowali

Filozofia treningow i odzywiania sie
Lubie w czasie treningu skupiac sie nad jedna czescia ciala,wtedy wiem ze wyciskam z niej 100procent.Tego samego dnia przychodze do silowni wieczorem by skupic sie nad inna czescia ciala.
Mozna osiagnac wspaniale rezultaty cw 4-5razy w tyg.
Trzeba spozywac odpowiednia ilosc bialka.Uwazam,ze ideALNA DAWKA TO 6-7GRAM BIALKA NA KG CIALA!!Zrodlem bialka sa bialka jajek,indyk,piersi z kurzczaka.Zrodlem weglowodanow;ryz,ziemniaki owsianka.
WYPIJAM 10LITrOW WODY DZIENNIE!


trening Andyego




1.rano klata wieczor plecy;brzuch
2.rano bic lydki;wieczor;ramiona
3rano tric wieczor nogi/
4-6 powtorzenie treningow
7.przerwa

trenuje kazda partie 2razy w tyg nieraz nawet 3!





SLOWA DORIANA YATESA NA TEMAT SMIERCI Andreasa Munzera;

"""bylem zaszokowany i przygnebiony.Nie znalem go bardzo dobrze ale tak sie wtedy poczulem.Wkurzajace bylo to ze zanimpodano jakies fakty,rozpetala sie burza niedomowien i oskarzen go za o naduzywanie srodkow dopingowych""..ZE WSTRETEM PRZYGLADALEM SIE JAK LUDZIE NISZCZA REPUTACJE ANDREASA,,GDY TEN NIE JEST W STANIE SIE BRONIC!!!!!!!!!!!!!




to tyle..troche sie zeszlo bo przepisywalem.duza pracy bylo...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...myślałem, ze to bedzie bardziej obszeniejsze opracowanie i bardziej szczególowe

a jakie jest źródło z którego czerpałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Z gazet,mam w domu stare..flexy i muscle fitness..jeszcze planuje wrzucic artykow wspaniale przedramiona..ale kiedy indziej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Zbyt surowe jest ocenianie tego zawodnika.On trenowal z najwiekszym zapalem i pasja,poswiecal sie kulturystyce(ale za bardzo)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...racja- za bardzo

jednakże sylwetki zawodników proponuje raczej przedstawiac w dziale Z ARCHIWUM KULTURYSTYKI czyli tu;https://www.sfd.pl/Z_archiwum_kulturystyki-f121.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-02-08 17:28:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesnie pleców

Następny temat

Supermasa-Supersiła Weidera, kilka pytań!!!

WHEY premium