SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon dawkowanie/stezenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Hej...
wlasnie przymierzam sie do kolejnego cyklu po 2 tygodniowej przerwie spowodowanej urlopem... chcialem siegnac po najmocniejszy kaliber Oxymetholon.... oczywiscie novedex bedzie przy tym szedl... 50mg ed i diuretyki aby zredukowac naciaganie wody... dalsze plany to Trenbolon - pomieszam krotki z dlugim... a na koniec masy dla pieknego ubicia poleci Winstrol...
nie wiem zabardzo jak powinienem to dawkowac...

teraz cos o mnie...
wiek 24 lata
waga: 85kg
wzrost: 175
BF: obecnie moze to byc nawet 16% tak na oko... przed urlopem byla pelna zyla... w wadze 83kg.. lecz miesnie poszly i sadelko wzroslo...
staz - obecnie bez przerw 3 lata - lecz juz wczesniej tez trenowalem... ale to byla dluga przerwa i nie spowodana lenistwem...
przebyte cykle: nie mam za soba z byt wiele... poniewaz bylo to ok. 3 cykli na prohormonach SAA to jedynie Sustanon 10 strzalek i 1600mg propianiatu...

konkretny bilans dietetyczny towarzyszy mi od samego poczatku... mam spore pojecie o odzywianiu... jestem zwolennikiem diet tluszczowych jako iz jestem hard endo.... w zwiazku z tym weglowodany spozywam jedynie okolo treningowo i laduje takze na noc(60-70gr ww) ryz brazowy/makaron brazowy z maslem orzechowym... gdyz faktycznie dziala na mnie to idealnie super sie wysypiam....
trenuje po sniadaniu... pracuje w trybie nocnym....

wegle: to glownie warzywa makaron razowy/ryz brazowy/owsianka - lacznie wegli jest ok 250gr
tluszcze: zrodla nienasyconych olej lniany/olej z pestek winogron/awokado/oliwa z oliwek/oliwki/orzechy/maslo orzechowe nasycone: smietana tortowa/smalec/maslo/
bialka: bialka jaj/schab/piers z kurczaka/tunczyk(czasem zmieniam na lososia)/twarog/ a takze braki uzupelniam odzywka bialkowa...


moge sie spodziewac ze napiszecie mi ze to dla mnie zawczesnie etc... ale nie pytam sie o to czy to dla mnie zawczesnie tylko chodzi mi o w miare bezpieczne dawkowanie/dawkowanie po bandzie.... nie tykam w ogole alkoholu nie pale kulturystyka to moj styl zycia...

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Juniorr jakiej firmy miałeś antka?
Antek turek

Ten cykl ktory ulozyles to bez urazy ale z dupy
Nigdy antka nie daje sie na koniec cykli gdyz silnie blokuje HPTA,co bardzo utrudni odblok a mam niemal pewnosc ze nie odblokujesz sie do konca poprawnie dodajac do tego tren ktory pewnie biles solo to czarno to widze.
Anapolonem powninno sie rozpoczynac cykl ew dodajc w srodku przy dłuższych grubszych cyklach na dalszy progres
Wiec na twoim miejscu odpuscilbym antka,
spokojnie odblokowal i zostawil na nastepny poprawnie ulozony cykl, zeby wycisnac z niego cala moc,ale zrobisz jak uwazasz.
Aha i nie zapomnij o HCG bo bedzie tu niezbedne przy PCT
o SERM chyba pisac nie musze bo wiadomo podstawa.


Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2010-08-16 21:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
wypełnij pełną ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
1. WIEK:24
2. WAGA:85
3. WZROST:175
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka: - nie mierzylem dawno..
-udo: nie pamietam... ale tyle co ma w tali moja kobieta;)
-talia: 83cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3lata
6. DIETA:
-białko:220-260
-węglowodany:250
-tłuszcz: 180-220
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 i 3 PH
8. TRENING: obecny priorytet plecy trening 4 dni w tyg w tym raz cardio 30min + 2 dni basenu po 15min
9. CEL CYKLU: potezna masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: propianat miesiac temu
11. POZIOM BF%: 16%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): hard Endomorfik
13. STAN ZDROWIA: Idealny - badania lekarskie robilem miesiac temu wszystko doslownie jest idealnie:> okazalo sie jedynie ze testosteron mialem na poziomie 300% bylo to spowodowane SAA
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nigdy mnie to nie spotkalo ani w jedna ani w druga strone
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nigdy tego nie obliczalem... wiem jak mam jesc... w zaleznosci od dnia treningowego i celu...
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg:180
-przysiad: 130

nigdy nie robilem cyklu typowo silowego gdyz sila nie jest moim priorytetem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napewno wcinasz blisko 3g bialka 3g wegli i 2,75 grama tłuszczy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Odpuść antka i tren, a już na pewno odpuść furosemid kolego. Walnij podst. środki i nie czaruj się internetowymi opisami potężnych środków na potężną masę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
wszystko zalezne jest od dnia treningowego... wiadomo ze jak mam tylko basen ze nie zre tyle co w przypadku dnia w ktorym trenuje nogi i plery.... dlugo sie na ten temat bym musial rozpisywac w kazdym razie wszysko przed zjdzeniem klade na wage... za wyjatkiem warzyw... ktore i tak wcinam z niskim indexem glikogenicznym...

nie chodzilo mi tutaj o furosemid tylko raczej o suplement np. watershed...
do tego bede bral t3 - 25 macrogram ed(juz wczesniej rowniez to bralem)... a takze przy posilku w ktorym wcinam najwiecej wegli czyli po treningu dorzucam tabletke 200mg kwasu liponowego...

tak czy siak nie odpuszcze sobie tych srodkow... tren juz stoi na polce chcac nie chcac spozytkuje... a oxy juz zamowione...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ok,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Widze ze zapomniales o prolaktynie
takiego cyklu nawet nie zaczynalbym bez bromo pod reka.
Przy antku bromo sprawdza sie lepiej jak nolva to tego jeszcze uderzasz tren wiec moze byc masakra ,chyba ze nie zalezy ci na sutach i libido.Jezeli masz apteczny towar to zaczynalbym
od 25 mg zwiekszajac powoli dawke obserwujac przy tym organizm , na real antku cisnienie potrafi skakac masakrycznie wiec i cos na zbicie by sie przydalo pod reka.

Aha i jeszcze jedno w twoim przypadku branie t3 przy twoim stazu, ilosci przebytych cyklow oraz biorac pod uwage fakt ze nie startujesz w zawodach to nieporozuminie.Dobry spalacz zalatwilby sprawe i nie ryzykujesz rozregulownia tarczycy.



Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2010-08-15 19:17:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
o taka rade mi chodzilo...
tamoxifen od zawsze mam pod reka nie ruszalem go do tej pory...
tren nie aromatyzuje... musze przyznac ze boje sie troche tego antka... bo wiem ze to bardzo mocne uderzenie.... 25mg dziennie? to bedzie pol tabletki ? nie chce dluzej tego ciagnac jak 28 dni....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
cisnienie rowniez mierze regularnie zawsze jak dotad ideal... przy kazdym ph/saa raz na 3 dni mierzylem... przy antku bede robil to kazdego dnia...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Tak pół tabsa zakladajac ze masz apteczne 50-tki
Miałem real Anapolon i cisnienie po 1/2 tab potrafilo skakac do 180-190, dodajac do tego tren moze byc nie zaciekawie ,na antku czujesz ze mozesz gory przenosic wiec trening idzie kozacko , gorzej jezeli chodzi o jazdy ale idzie je zniesc jezeli wiesz jak je zminimalizowac ,dobrze miec tez saw palmetto pod reka bo prostata oberwie na pewno.
Co do gino to na antku/trenie szybciej wywyali ci gino progesteronowe jak od nadmiaru estro wiec bromo podstawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl z TESTOBOL-Pharmvet Labs from New Jersey

Następny temat

sex po odstawieniu bromokryptyny

WHEY premium