SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon - kilka pytań, dyskusja, porady.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miczelx widze kumasz baze konkret. Kiedys badalem cebaser pewnej firmy, bylo moze 60% zadeklarowanej wartosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Ja nie pije do ciebie tylko jestem ciekawy ktore ph stawiasz wyzej niz saa ??? ...sam jadlem duza ilosc ph a wiec czysta ciekawosc-jak wiemy na kazdego srodki dzialaja roznie ....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Miczelx, no jest tak jak mowisz, i z Jelfa jak najbardziej jestem swiadom tego co tam sie dzialo. Inna sprawa, ze w skali globalnej sa to jednak kwestie incydentalne, przynajmniej taka mam nadzieje. Akurat w PL mysle, ze jednak wiekszosc aptecznego towaru jest taka jak powinna, a ze gdzies czasami komus powinie sie inna noga, to coz, zdarza sie. No i nie ma chyba jednak co porownywac farmaceutykow z suplami, gdzie mimo wszystko o wiele latwiej o roznego pozwolenia i certyfikaty, a walek goni walek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Panowie milo patrzeć jak się wam prowadzi dyskusje ALE może sobie zalozycie osobny temat do takich pogawędek??:)...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Wiem ze leki refundowane w Polsce maja zaniżone stężenia, i juz to sie opłaca firma farmaceutycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
Phoneme w d byłeś g widziałeś Kult jak siedział przy sprzęcie i badał to wie.Lobby farmaceutyczne wypiera supli np spalacze ,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
czysci sobie teren na swoje produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
A ty jak taki swiatowy, to sie naucz edytowac posty a nie napier... jeden pod drugim tasmowo. Smiesza mnie juz takie teksty... "ja to mialem dostep do tego i widzialem to"... "ja to wszystko wiem, bo siedzialem w tabletarce Jelfy i sie tam brandzlowalem"... ale generalnie to wiecej nie powiem, bo to tajne przez poufne i tylko ja i moich dwoch kumpli z jakiejs piwnicznej silki o tym wiemy. Reszta to to plebs bez pojecia. Zieeeeeeew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety to jest tak panowie ze nie ze jednak na xxx firm zaniza,albo 1 na xx produktow, tylko to jest kwestia wpadek, jak by kontrolii bylo wiecej to i wpadek bylo wiecej, ale kontrole mozna kontrolowac i tak to sie kreci...raz na jakis czas ktos musi wpasc, statystyki musza byc, inaczej kontrole rzadowe byly by nie potrzebne....taki maly mechanizm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
To tak jak dopingiem w sporcie.wszyscy biora,wszyscy wiedza ze sportowcy biora ale raz na jakis czas ktos musi wpasc zeby udowodnic ze kontrole sa i sa sprawne.Kwestia tylko tego kto ma wpasc i za co.

ZAMBO (old school bodybuilding)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z wymienionych na wysokie estro?

Następny temat

odblokowanie

WHEY premium