SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anapolon Balkan Pharmaceuticals - jakie opinie?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Po pierwsze: Jak ma coś z tego być to trzeba żreć!

Po drugie: Skoncz mały człowieczku o małym intelkcie z tym pimpem! Nudne to sie robi. W najbliższym czasie wstawie kilka nowych produktów na sfd! To i też będe pimpem ? według twojego płytkiego i ograniczonego myślenia.

Po trzecie: Nic nie jesteś w satnie mi udowdnic.

Po czwarte: Bez podstawne pomówienia w tym kraju są karalne.

Po Piąte: Cel tego działu jest wstawianie produktów zarówno orginalnych jak tych mniej orginalnych.

Po szuste: Jak masz te swoje aluzje to pisz do producenta/Rozmowa tylko i wyłącznie w j.angielski / płynna mowa a to jestem pewien że już ciebie przerasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
dziwny jestes,nawet udawanie cwanego kiepsko Ci wychodzi.Zakladasz temat o anapolonie balcana i pytasz o OPINIE-"Anapolon Balkan Pharmaceuticals - jakie opinie?" ..a ja ludzie pisza ze kiepsko poczuli to sie spuszczasz wiec daruj sobie wywody po pierwsze po drugie itd olewam Cie i Twoje pimpowanie,nara

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611
Powtarzasz się!!!! Zawsze jesteś tak nudny jak flaki w oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
hooy tam 133 szkoda nerwow,fortdodge -133 ma troche racji jak tak sie z boku na to patrzy-podal dobre argumenty poza tym panga to
. Aby zmusić ryby do rozmnażania w zamknięciu, samicom robi się zastrzyk hormonalny. Używa się do tego importowanych z Chin fiolek zawierających hormon pobierany z moczu kobiet w zaawansowanej ciąży - hormon, który u ludzi wyzwala akcję porodową. Umieszczone w niewielkich basenach pangi rosną w potwornym ścisku - wyglądało to tak, jakby w zamkniętych basenach było więcej ryb niż wody.
http://pytamy.pl/title,dlaczego-panga-jest-niezdrowa,pytanie.html?smclgnzlticaid=6c017


sorki za off top

Zmieniony przez - godwithus w dniu 2011-03-24 22:23:18

Zmieniony przez - godwithus w dniu 2011-03-24 22:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
pozostane przy najtanszym mintaju do czasu nastepnego artu ze teraz to mintaj jest szprycowany bardziej ode mnie


luz

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 832
Mnie zastanawia czy nie lepsze by było żeby wszystko co jest dokładnie sprawdzać a potem pisać ściemę ze cudo i w ogóle , większość sięga po rade żeby dowiedzieć się co i jak i czy naprawdę działa , czy nie a tu masę osób siedzi w tym od kilku jak nie od kilkunastu lat i brało ssa w 20 wieku kiedy można było dostać ori omkę ori agę ori antka turka , i wy porównujecie te pol apteki do takich rzeczy ja jako małolat jadłem 20mg polskiej metki i 500mg omki i puchłem ogromnie twarz czerwona na policzkach ogromny przyrost siły i masy ,o adze i antku już nie wspomnę bo takiego kopa to ciężko opisać, a teraz jak wróciłem do pl po 2 latach i treningu na samej diecie i suplementach chciałem przytyć z kilka kilo a tu omka lipa tylko pudełko ładne aga totalny wałek nie mówiąc już o antku , jakaś tragedia na czarnym rynku jest a w aptece na receptę niema i wszystko można dostać w ilościach wagonowych, to się chyba komuś gdzieś coś poprzestawiało, moi znajomi co mi kiedyś łatwili towar po rezygnowali już z tego bo jak mówią niezadowolenie wałki same podróby i nic więcej mi sami radzili PH ,aż nie mogłem uwierzyć chłopy po 120kg mówią że boją się koksu że podrób jest 90% a ori prawie wcale ,znajomi lekarze nie piszą recept bo są regulowane a większość aptecznych SSA jest refundowane, na stronie jelfy pisze że wycofane z predykcji i obrotu na terenie całego kraju a na czarnym rynku do woli i to z nr. serii jakich nawet nigdy jelfa nie wypuściła, lekarze mówią że metka polska tylko do celów klinicznych a na rynku tych ostatnich zapasów całe wagony, w Pl jest z Włoch teść propionat którego nawet tam niema więc się pytam co do ch.... o co tu chodzi więc się zastanówcie że taką ściemą to sami sobie szkodzicie bo jak byście nie robili z gu.. miodu to na pewno wiele rzeczy by było pewniejszych i lepszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
wracajac do anapolonu z tematu

na dniach chyba zaczne sam testowac,przekonam sie sam na sobie czy to anapolon czy walek

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Finax swieta racja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 314 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23929
jak to w końcu z tymi kodami? koleś mi mówił ostatnio, że wpisywał kody, ale mu wyskoczyło, że zły (coś w tym stylu). znalazł jakieś info o przedawnieniu ważności kodów... ile w tym prawdy? wiecie coś na ten temat?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trenbolone Acetate 100 + GONASIS HP 2000 U.I

Następny temat

Farmak - T.Propionate

WHEY premium