SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Analiza wyników badań

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
Witam.

Zrobilem dzisiaj sporo wyników poniewaz od około 2 miesiecy czuje sie osłabiony i jakby non stop lekko przeziebiony. Schudlem sporo.

Ogolnie wyniki w wiekszosci w normie wiec tych nie podaje.
Chcialbym sie skupic na tych poza normą

RDW-SD 46,8 norma od 35,1- 43,9
Próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL)
ALT 61 norma do 41
AST 43 norma do 40
Fosfataza zasadowa 38 norma od 40 do 130

Potas 5,13 3,50 5,10 spożywam ten suplement- chyba niepotrzebnie. Czy jest jeszcze jakies inne wytlumaczenie??

Prolaktyna 28,7 norma od 4,0 do 15,2 czy taka ponadnorma jest powodem do zmartwień??

Testosteron 859,00 norma od 280,00 do 800,00 - spożywam test freak. Ale czy nalezy si emartwic wysokim poziomem testosteronu???

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Tak mnie ciekawi po cholerę robisz badania poziomów hormonów w trakcie brania boostera teścia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
byłem zrobic badania krwi bo zle sie czuje a tescia i prolaktyne zrobic chcialem aby sprawdzic czy ten booster na mnie dziala - czesto mam problemy z niskim tesciem. a teraz ponad norme.
zobaczyym jak odstawie
ale glownie zalezy mi na informacjach o moich podwyzszonych wynikach prob watrobowych i RDW-SD - moze ktos to przeanalizowac

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
RDW-SD jest to rozkład objętości krwinek czerwonych a SD to jest odchylenie standardowe ;) jeżeli reszta parametrów czerwonokrwinkowych jest w normach, to nie ma to znaczenia, bo ten parametr rozpatruje się z innymi jak mcv, mchc, mch i służy do określania typu niedokrwistości. tak więc spoko :) Fosfataza alkaliczna powiązana jest z enzymami watroby i może to być przyczyna .Zanizenie wystepuje tez czesto w wyniku niedoboru kwasu askorbinowego.Zwiększ suplementacje witamina C. Jesteś niedawno po cyklu więc zastosuj Heparegrn plus Ostropest mielony.Odnosnie prolaktyny to ten cykl z trenem z pewnościa sie do tego przyczynił.Weż castagnus plus witamina b6 ja bym dał ok 600mg dziennie.W sumie wszystko to po cyklu z trenem nie powinno Cie dziwic.Pij duzo wody aby te watrobe przepłukać. Kolego zazwyczaj tak jest że po moich wypowiedziach odzywa sie pewien matoł który mnie krytykuje .Nie słuchaj idioty .Jesli bys cos potrzebował pisz albo na PW albo na forum na ktorym sie poznalismy i nawet jestesmy kumplami.Ogladałem Twoja metamorfoze.Super. Gratulacje.Nie martw sie badaniami, nie ma tragedii prolaktyna trzeba zbić tak jak napisałem..Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-11-14 11:18:03

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-11-14 11:18:54

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Większość tego co masz podwyższone może być spowodowane tym boosterem. :)
RDW masz opisane nawet dokładnie to nie będę o tym pisał. Alt i Ast podwyższone, to może wynikać w Twoim przypadku z jakieś tam hepatoksyczności tego środka, ale nie są to jakieś wielkie ilości zważając ze bilirubinę robiłeś a ona jest pewnie w normie skoro nie podałeś. Co do środków które Ci kolega wyżej polecił to ja bym z przymrużeniem oka stosował mielony ostropest, jest tyle innych środków zawierających silimarynę (np ten olimpowski) A co do Heparegen to raz ze to dosyć drogi środek a dwa to ze jest na receptę z tego co pamiętam. Alp (Fosfataza zasadowa) niskie wartości mogą wynikać z niedożywienia są to raptem 2 punkty i raczej bym się tym nie przejmował. Po odstawieniu tego specyfiku co łykasz zbadałbym to tak za 2-3 miesiące celem sprawdzenia czy powróciło do normy. Co do prolaktyny to sam niepokalanek wystarczy, moim zdaniem niema sensu ładować aż tak dużych dawek witaminy b6 tym bardziej że prolaktyna jest ściśle powiązana z estrogenem, kiedy dochodzi do podniesienia testosteronu to i wytwarza się więcej estrogenu, no i rośnie też prolaktyna. Nie mówię ze b6 w tym przypadku się nie przyda, ale wydaje mi się ze dawki 200mg na dobę podzielone na 4 dawki po 50mg spokojnie wystarczą. I to raczej nie w celu zmniejszania jako takiego poziomu prolaktyny a raczej pomoc w regeneracji wątroby. Tym bardziej ze nawet i bez tego organizm po odstawieniu tego boostera wróci spokojnie do normy. ;)
@Herman a ja krytykuje Cię tylko wtedy kiedy napiszesz wierutną bzdurę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Bull widze że Fall Ci tam cos nabazgrał.Polacz to z moimi uwagami i będzie Si. Zdrówka i utrzymuj forme.Przegladalem stare fotki, niezle Cie porobiło.Kryzyz przejsciowy- spoko jak myslalem pozostałosci po trenie. Oskar nie wiem o czym mówisz przyjacielu.Czy ja gdzies wymieniam twoje imie? Luzik.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
dzieki chlopaki, tak tez zrobie.
czyli ogolnie nie ma tragedii???
wszystko lekko ponad norme ale zdecydowanie mniej niz to co ludzie na zdrowotnych forach opisuja.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Gdybyś nic nie brał, to wyniki mogłyby wskazywać na jakieś tam zaburzenia. :) A w tym przypadku to niema się czym przejmować. Powtórz badania 2-3 miesiące po zakończeniu paczki i zobaczysz ze wszystko wróci do normy.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwany mięsień piersiowy

Następny temat

Wystające żebra + lekko szewska klatka

WHEY premium