SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amerykańskie odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1715
Jakie odżywki polecacie kupić w USA?. Moze takie, których nie ma, są trudno dostępne w Polsce. Może wymienianie z podziałem na : przyrost masy, rzeżbe, spalanie fatu itd.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Ja bym kupił Nitro Tech Muscle Techa, Cell Tech Muscle Techa (ew. Cell Mass BSN), NO-XPLODE BSN, Aminokwasy np. Optimum Nutrition 5000, Glutamina oczywiście Met-Rx. Batoniki MesoTech Muscle Techa.. Ech wymieniłem wszystko co najlepsze według mnie.. I większość kiedyś/teraz miałem/mam.
1

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Szukaj postow AnabolX, w moich tez mozesz pogrzebac bo tam wlasnie o to pytalem.

Tez jestem w USA, tu praktycznie wszystko oplaca sie kupic 0% TAX'u

Bajer jak --C_HU_J. To chyba dla promocji zdrowia tak zrobili

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Sztas napisz dokladnie jakie odzywki chcesz(kreatyny,bialka,spalacze itd ?),jaki cel(masa,sila,redukcja)?
Bo wiesz fajnych supli z USA mozna wymienic z 1000
Tu masz moje zestawienie stackow kreatynowych z USA https://www.sfd.pl/temat262869/

W podwieszonym temacie o bialkach tez masz troche bialek z ameryki wypisanych.


Zdolny1982 "Ja bym kupił Nitro Tech Muscle Techa, Cell Tech Muscle Techa (ew. Cell Mass BSN), NO-XPLODE BSN, Aminokwasy np. Optimum Nutrition 5000, Glutamina oczywiście Met-Rx. Batoniki MesoTech Muscle Techa"

Cell Tech sie nieoplaca ,przeciez to jest mega drogi cukier za ponad 50 $
Jak sobie osobno kupisz dextro + mono + ALA + tauryne czyli to co w Cell Tech to wyjdzie Ci niewiecej niz 25 $
No i czemu glutamina oczywiscie z Met-Rx ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
na produktach Universala jest 100% przebita , wiec wlasnie je bym kupował ( jezeli chcesz je puzniej sprzedac )

nie oglądaj sie za siebie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co byscie wybrali ??

Następny temat

Na noc

Wiecej