SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorski trening po pracy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Od niedawna pracuje na budowie (ciężka, stawianie domów kostka dosłownie wszystko) po za granicami kraju. Masy wiem ze przy takiej pracy raczej nie zrobię ale przynajmniej chciałbym coś z tego ukłuć treningi normalne nie wchodzą w grę nie ma mnie w domu od 5.30 do 18 codziennie, a później jestem wypompowany staram się codziennie w zasadzie niedługo przed snem robić pompki i/lub się podciągać.
I tu moje pytanie się rodzi :) Czy codziennie pompki i podciąganie mają sens i czy nie zajadę mięśni wiadomo lepsze wrogiem dobrego czy powinienem robić jakieś przerwy? W pracy staram się podnosić tak żeby każde mięśnie mogły popracować. Nogi pracują w zasadzie non stop. Na zime kiedy na krótko zmienie pracę chce kupić ławeczkę i "zabawki" do niej. Jednak na razie mam jedynie pompki drążek i rower i dostęp do basenu. Co byście mi poradzili czy robić pompki i podciąganie jednego dnia codziennie czy to rozłożyć i czy basen po któryś ćwiczeniach jest dobrym wyjściem oraz czy powinienem robić dzień jakiś na regeneracje?
Jakbyście mi mogli polecić jakieś może białko i gainera bo przerwy w pracy mam 2 ostatnio o 12.30 a w domu jestem o 18 więc do tgo czasu nei zjem a przydałby się zastrzyk jakiś energi żeby niespalać tego co ubije :) Z góry dzięki chłopaki.
Jakby to miało jakieś znaczenie to robie 16 podciągnieć maksymalnie podchwytem nachwytem 11 i 40-50 pompek (prawidłowych)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ja bym został przy tym basenie 1-2x w tygodniu, raczej rekreacyjnie niż jakoś treningowo jakiś trening [pompki,podciąganie] nie przyniesie większych rezultatów przy takiej pracy i takich posiłkach. Stawiałbym raczej na większą regenerację niż jeszcze bardziej dojeżdżanie się ćwiczeniami.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-07-21 21:41:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24
Z taką pracą, to raczej nie masz się co forsować w domu. Jesteś styrany i psychicznie i fizycznie, więc odpuść sobie i daj odpocząć swojemu ciału i umysłowi. Basen i rower to połączenie przyjemnego z pożytecznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Niby tak ale zawsze na te pompki i podciagania znajduje sily i lubie je robic usytysfakcjonwuja mnie one w jakis sposob. Tylko czy moge robic codziennie czy lepiej jakos to podzielic. I co z tym gainerem jego chcialbym zakpic napewno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod zrywanie jabłek! ^^

Następny temat

Który trening i ich połączenie

WHEY premium