SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alphabol - Odblok i spadki.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6244
Witam wszystkich.

Od 3 tygodni jestem na mecie Alphabol (Alpha Pharma) 100tab./10mg.
Z efektów jestem jak na razie bardzo zadowolony, robię ok. 2kg masy na tydzień (25mg ed) przy dobrej diecie.
Do cyklu bardzo się przyłożyłem i uważam, że zabrałem się za niego książkowo.

W ostatnim, 6tym tygodniu wrzucę kreatynę ale mam takie pytanie.

Czy sam odblok również niweluje spadki czy stosuje się go tylko jak nazwa wskazuje w celu odblokowania przysadki? Czy bez odbloku spadki byłyby większe?

Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Blokuje produkcje naturalnego testosteronu zadaj sobie pytanie czy spadki będą większe gdy twój naturalny testosteron będzie w normie czy "zablokowany" :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6244
domyślać się to ja mogę, chciałem raczej odpowiedzi kogoś kto się zna i ma jakieś doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Nie zauważyłem żadnej różnicy jeśli chodzi o "spadki" przy robieniu odbloku i jego braku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6244
właśnie uważam, że po samej mecie wszystko pewnie samo się wyrówna ale bardzo szkoda by mi było wypracowanej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Jesli wzrost wagi jest 2 kg/week, to spodziewaj się obniżenia wagi po odstawieniu mety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34621 Napisanych postów 89652 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Nie mogę... Nie kazałem ci się domyślać tylko pomyśleć logicznie i przedstawiłem argument dotyczący produkcji twojego endogennego testosteronu. Odblok = mniejsze spadki. Jeśli nie zrozumiałeś tego z mojego poprzedniego postu to coś nie halo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6244
no spadku masy to się spodziewam nie ma nawet o czym mówić ale mam nadzieję, że nie dużej. wrzuce chyba jednak z 5-6tab clomidu i będę miał czyste sumienie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6244
@3ch0 nie pier**l swoch teorii o logicznym myśleniu, tak jak Ci napisałem wole jednak dostać odpowiedź od kogoś kto wie o czym mówi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
p******nij to ty się w łeb zjadaczu metki bez mózgu. Napisałem ci prosto i przejrzyście coś co wiem i co jest faktem. Nie umiesz czytać to nie udzielaj się na forum.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co bierzecie sterydziarze na trądzik?

Następny temat

Odblokowanie początkujący

Wiecej