SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AllNutrition - Dymitr Zasada - DEBIUTY 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 462670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
mnie się coś wydaje, że lekko datę będzie trzeba modyfikować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Witajcie !
Hmm od czego by tu zaczac...
Po kolei,
21.01.2016 mielismy z bikiniara wypadek samochodem. Jechalismy na wprost, koles z lewego pasa chcial skrecic i smignac nam przed nosem ale nie zdazyl i sie w niego wbilismy.
Ortopeda na dzien dobry stwierdzil 'skrecony ledzwiowy odcinek kregoslupa', a co dalej - zobaczymy jak sie zrobi badania...
Na pierwsze dni mydocalm forte + dicloreum w zastrzykach.
Boli troche mniej, ale cwiczyc sie nie da. Probowalem cwiczyc np. lekko wyciskac lezac, ale nawet na to sie nie nadaje poki co. Tak wiec treningi odstawione calkowicie poki co...
Z Debiutow nici - myslalem ze raz dwa przejdzie, ale bol nie ustepuje - musze odpuscic te starty.
Jak na razie lekarz wystawil zwolnienie L4 do 25lutego, ogarniam juz tez rehabilitacje zeby zalatwic jakas w razie czego.

Dodatkowo przy okazji roznych badan wyszlo ze nerki mam w slabym stanie tj. :
GFR <30 ml/min/1,73 m2
kreatynina 3,5mg/dl


Tak wiec dziennik poki co bedzie o moim powrocie do zdrowia i formy - jak wroce do zdrowia bedziemy myslec dalej o startach.
Za duzo czynnosci wykonywac nie moge, trenowac nie moge, sikam co chwila bo plynow dostarczam wielkie ilosci - wg zalecen lekarza...
Mysle ze bede gotowal sobie jakies fit smaczne zarcie, wiec tu cos bede wrzucal o zarciu poki co...

O stanie psychicznym nie pisze nawet
Napisze tylko delikatnie, ze jestem smutny z powodu wypadku bo pol roku przygotowan szlag trafil, troche kasy poszlo na to i duuuzo pracy.
Ale nie poddaje sie, jak wroci zdrowie to wroca treningi = wroci forma = bedzie myslenie o startach
Musze ogarnac psychicznie i raz dwa wracac do zdrowia.
Przykro mi ze sie nie uda wystartowac w Debiutach bo wiele osob mi pomagalo i na mnie liczylo, wspieraliscie mnie mocno w tym dzienniku ale wyszlo jak wyszlo. Wypadek to sprawa losowa, a i tak czuje sie troche winny ....

Nie wiem co Wam wiecej napisac poki co..
Mam nadzieje ze jeszcze sie gdzies zalapie na zawody w tym roku, zobaczymy jak sie potoczy powrot do zdrowia fizycznego i psychicznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Szybkiego powrotu do zdrowia. Z losem jie wygrasz ale możesz walczyć. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
To wracaj byku do zdrowia, szkoda ze w takim momencie takie rzeczy i ze wogole..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
3 maj się i zdrowia - pewnie naj**ales typa z tego auta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
A pasazerka cała wyszła?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Pechowy dział nam się robi, najpierw Przemek , teraz Ty.
Życzę Wam obu szybkie powrotu do zdrowia, najważniejsze że nic bardzo poważnego się nie stało, chociaż z tego co piszesz i tak nie jest kolorowo , kręgosłup to jednak nie byle co.

Zawody nie uciekną, jak dojdziesz do siebie, bo jesteś młody i ambitny . Najwazniejsze jest zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
masakra :( przykro mi... to dla Ciebie nie pocieszenie, ale za rok sie uda heh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jeju.. zaraz debiuty, chyba konkurencja zobaczyła formę i postanowiła coś zrobic . Wielka szkoda czekaliśmy aż złoto pokażesz w tym dzienniku :((

Trzymaj się i wracaj do zdrowia, w końcu zdrowie ważniejsze!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SOPOT 2015

Następny temat

Paweł Jankowski - Przygotowania do MP debiuty 2016

WHEY premium