SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Ok zaryzykuje jeden z tej 2 Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Dzieki mozesz mi powiedziec tylko czy wersja JetFuela Pyro warta jest uwagi czy brac tradycyjna a johą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze lepiej jest brać starsze wersje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Witam,

Mam pytanie odnośnie spalacza:

- treningi od ponad 2 miesiecy - 5-6 x tydz (cardio 3 x tydz po treningu)
- miskę trzymam
- teraz skonczylem 2 tyg cykl Animal Cuts
- wczesniej (rok temu) podczas treningów stosowałem - dymaburn; ripped freak

efekty
- 4 kg w dół przez 2 miesiące plus rekompozycja.

Czy możecie polecić spalacz, który przede wszystkim dobrze wycina (nie musi pobudzać).

Dodam, że fat nie jest niski.

Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak nie jest niski to np spalacze z yohimbiną odpadają, zerknij na doriana, revexa
https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis3204.html
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
Witam, potrzebuję porady w wyborze spalacza na pierwszy raz do pierwszej poważnej redukcji, tłuszcz ok 15-17%, z pobudzeniem który nie spali mięśnia tylko ładnie przyspieszy proces spalania głównie z brzucha. Micha jest jak należy ale efektów póki co rewelacyjnych brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zacznij od revexa, clenbuexina
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis556.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
A czy efekty będą podobne do Man Scorcha? Nastawiłem się na niego czytając tematy o spalaczach, patrzyłem głównie na te 'z pierwszej półki' nie zwracając uwagi na cenę. Chcę jak najszybciej pozbyć się fatu i zacząć normalne treningi, bo to co jest teraz na deficycie to jakaś masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
podobna półka, scorcha też można śmiało wziąć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 838
Sory za zawracanie gitary po raz kolejny, ale z racji że dopiero jutro robię zamówienie przeglądałem pare opinii i zacząłem się zastanawiać nad spalaniem tłuszczu a minimalizacją utraty mięsni. Który ze spalaczy wypada najkorzystniej?
Man Scorch, Animal Cuts, Revex.
Wiem, że spadki mięśni zależą zarówno od diety, regeneracji, objętości treningu itd. Planuję ponad to brać jednocześnie bcaa i zma. Jak z tym jest?

Zmieniony przez - bielo17 w dniu 2014-12-14 00:57:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium