SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Thermo fat burner jest słabszy jeżeli chodzi o pobudzenie. Redexx najsilniejszych z dostępnych spalaczy Trec.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , mam pytanie odnośnie spalaczy tłuszczu , czy połączenie USA Labs Cutting Edge , Berserk Labs T-Burner , ActivLab Machine man burner , da mi jakieś fajne efekty ? Jestem właśnie przy końcówce cyklu Fenix Ground Zero , Evolab Alphaburn i Erase Fast , wcześniej rok temu brałem Stimerex Hardcore , chce zrobić teraz miesiąc przerwy i zakupić właśnie coś w tym stylu nie wydając przy tym na same spalacze ~~600zł , oczywiście do tego jest dieta i pompka na siłowni , obecnie zrzuciłem w 1.5 miesiąca około 7kg , dziękuje z góry za wszystkie Wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie bardzo widzę sens łączyć dwóch podobnych produktów. Skup się na jednym. Miarą efektów nie są kg, a obwody ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć
Moi drodzy jestem tu nowy muszę zrzucić tkankę tłuszczową i zaczynam od przyszłego tygodnia. W sklepach proponują różne spalacze co sklep to inna opinia... proszę zaproponujcie mi coś głównie polecany produkty to redox i animal cuts ... Co Wy na to ?
Proponowano mi też spoza Polski t5 oraz black mamba ale nie wiem czy to nie za mocne jak na poczatek


Zmieniony przez - Robert 828956 w dniu 2018-03-18 20:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak naprawdę nic o Tobie nie wiemy daj krótką ankietę o sobie
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Aby dobrać odpowiednio suplementy, należy poznać podstawy o danej osobie. Bez tego ciężko cokolwiek stwierdzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
Co myślicie o aktualnej wersji spalacza Scorch? Ma ten sam skład co wersja która byłą tak chwalona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Chwalona była z 6 lat temu z tego co pamiętam. Jaki skład masz obecnie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6657
-Lean Green - Zielona Herbata (90% Katechin, 60% EGCG) 250 mg *
ogółem EGCG 150 mg *
-P2™ Oolong Tea SE - Zielona Herbata (30% Polimeryzowane Polifenole, 10% EGCG) 250 mg *
-ogółem Polimeryzowane Polifenole 75 mg *
-ogółem EGCG 25 mg *
-Kofeina USP 200 mg *
-PEA (phenylethylamine) 150 mg *
-Isobutyry Thiamine Disulfide 150 mg *
-RK™ Ketony Maliny 125 mg *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9569
Jak z tą Black Mambą?
Na pewnej stronie bb jest za 299zł, na allegro poniżej 100zł i dużo sprzedanych.
Gdzie kupić by trafić na pewniaka?
Pozdro


Zmieniony przez - DiDi3R w dniu 2018-03-29 22:15:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium