SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aktualne promocje u bukmacherów!

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7543

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9170
Expekt - 100% do pierwszej wpłaty do 150PLN (minimalna wpłata 40PLN) promocja ważna do końca grudnia - www.expekt.com

Betsson - 100% do pierwszej wpłaty do 111PLN (minimalna wpłata 10PLN) promocja ważna do końca października - www.betsson.com

bet-at-home - 100% do pierwszej wpłaty do 77PLN (minimalna wpłata 5PLN) - www.bet-at-home.com

Sportingbet - 100% do pierwszej wpłaty do 400PLN - www.sportingbet.com

sunmaker - 100% do pierwszej wpłaty do 33 euro - www.sunmaker.com

Betgun - 30% do pierwszej wpłaty do 120PLN - www.betgun.com

bwin - 50% do pierwszej wpłaty do 100PLN - www.bwin.com

Interwetten - 50% do pierwszej wpłaty do 200PLN - www.interwetten.com

betway - 100% do pierwszej wpłaty do 200PLN - www.betway.com

worldbet - 10% do pierwszej wpłaty - www.worldbet.com

jetbull - 100% do pierwszej wpłaty do 130PLN - www.jetbull.com
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5026 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58102
Jakby ktoś się rejestrował w tym miesiącu w expekcie to niech mi da znać.

Jest teraz promo "poleć przyjaciela" jak kogos polecę dostaję 100zł.

Jak ktoś sie zarejestruje i obróci 150zł i jak ja wyślę maila do nich z tego kogoś danymi to dostaję 100zł.

Podzielę się 50/50 z tym kimś

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez __Kuba za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 229
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2918
Jak w expekcie są money line to pomysle

Zmieniony przez - peeepeee w dniu 2007-11-20 19:21:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 781
PYTANIE DO STAŁYCH GRACZY ZAKŁADÓW PRZEZ INTERNET!

Witam, mam chęć zapisać się do internetowego zakładu, podzielcie się doświadczeniem, który jest najlepszy, gdzie są najlepsze kursy ? I na jakiej zasadzie to polega? pobierają oni pieniądzę z konta? można je sobie w każdej chwili wypłacić? ( najlepiej jakby była waluta w pln )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 202
Ja mysle za na poczatek najlepszym rozwiazaiem bedzie sportingbet.. albo expekt.. bwin odradzam naprwde te dwie pierwsze firmy sa solidne nie mialem nigdy problemow z obiema.. tak ze polecam.. rodzaji zakladow jest duzo.. obie maja szeroka oferte tak ze napewno bys znalaz zaklady dla siebie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5026 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58102
polecam expekt, unibet.

Wysyłasz im kase na ich konto (mauą w polsce, więc płacisz tak jak za zwyczajny przelew), poc zym masz je w swoim profilu i grasz do woli.

Jak wplacasz i nie decyduejsz sie na zadnego bonusa to mozesz wyplacic. A to ile/czy za wypłate pobierają kasę sprawdzasz w regulaminie na stronach buka. Róźni buki maja róznie. Najczęściej pierwsza wyplata w miesiacu za darmo. Niektore buki maja minimlaną kwote wpłaty/wypłaty -do sprawdzenia na ich stronach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzieki za info! jak co to będę jeszcze pytał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A Mam jeszcze pytanie... W jakim banku najlepiej założyć konto 0 (bo przykładowo wybrał bym sposób przelewu podczas wpłacania pieniędzy np. do experta ...? ) tj, żeby była jak najmniejsza prowizja miesięczna od posiadanego konta -oczywiscie INTERNETOWEGO itd., w jakich wy jestescie bankach? (o ile płacicie przelewami) Z góry DzięX!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
O stary ale to ni emiejsce do takich pytań... zaśmiecasz w ten sposób topic.

Zapytaj o to w szatni albo na insomni...

zresztą są już takie tematy tam...

ja jestem w PKO BP, coś tam płące. multibank jest chyba bez oplat.

Nie kontunuuj tu dalszej dyskujsi... o tym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
A propos promocji w expekcie za polecenie nowego uzytkownika:

oferta przedluzona do konca grudnia.

jak anrazie tylkoBeevz naszego forum skorzsytał z mojej propozycji i raczej nie żałuje

Przypomnę że zasadą promocji jest to, że jak ktoś sie zarejestruje u booka dostaje bonus w wysokosci 100% swojego wkladu, (maks wysokosc bonusa to 150 zł).

Jezeli zlozy zaklady za ŁĄCZNĄ kwotę 150zł (obojetnie pojakim kursie) to wysyła do mnie maila z danymi. Ja wysyłam do expekt i oni mi daja na konto 100zł (musze nim oborcić 3 razy po kursie 1,5).

JA przelewam osobie na konto 50zł czystej kasy, bez potrzeby obracania, bo przelewam na konto bankowe

osoba ma 50zł na koncie.

Czyli dla przykladu Witold Kowalski rejestruje się u booka, wplaca 150zł a drugie 150zł dostaje gratis (misi tą sumą obrocić tak jak w regulaminie promocji -tutaj służę pomocą w objasnieniu sprawy). Czyli ma na koncie 300zł do obstawiania zakaldów! Teraz, wystarczy ze zrobi obrót 150zł - po dowolnym kursie i downolnej stawce, daje mi znać ze zrobil obrot 150zł ja wysylam maila do expekta. jak mi przeleja kasę na konto expekta (100zł ktore msuze 3 razy obrocić) to ja od razuwysylam 50zł na knto bankowe naszego Witodla.

czyli reasumujać witold ryzykuje tylko 100 zł a ma w sumie 300...

Wilk syty i owca cała

zapraszam

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-12-01 13:18:14

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bukmacherskie "HOW TO"

Następny temat

Progresja