SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
jeszcze takie pytanko odnośnie tego czy powinienem ściąć włosy na TSF i TWO? Czy moge miec długie? Bo mam takie dłuuugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 640
mozesz miec dlugie wlosy (zeby ci nie przszkadzaly to najlepiej jak je sobie zepniesz):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, ja mam wyznaczony termin WO i TSF na 4 lipca jest moze ktos na ten termin w Katowicach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
pomponik13: "Przełożony właściwy w sprawie postępowania kwalifikacyjnego może przerwać postępowanie kwalifikacyjne w każdym czasie, z przyczyn innych niż określone w ust. 1 pkt 2, pisemnie zawiadamiając o tym kandydata do służby, bez podania uzasadnienia." /Rozp. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dn. 30 sierpnia 2007 w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do osób ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji/
Prawdopodobnie Twoje postępowanie kwalifikacyjne zostało przerwane właśnie w takim trybie, natomiast postępowanie sprawdzające zostało w związku z tym umorzone (a nie zostało przeprowadzone z wynikiem negatywnym).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
oncia6 a kiedy skladalas dokumenty ze egzamin masz dopiero 4lipca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 829
mariuszz2 egzaminy w katowicach sa pozno w przeciwienstwie do innych. dwie osoby mogly zlozyc papiery w tym samym czasie ale przez miasto ktore wybraly moga miec odlegle od siebie terminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Wiesz co ja skladalam dokumenty jakies 2 tyg temu i dzis bylam na spotkaniu informacyjnym i taka date mi wyznaczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
hej witam wszystkich :) mam pytanie ma ktoś może nowe testy na 2009 roku wraz z opracowaniami? mam egzamin już 17 maja i poszukuje właśnie opracowań do pytań :/ gdy ktoś miał i mógł mi wysłać na @ był bym bardzo wdzięczny ...

Mój @ to [email protected]

Z góry dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
[http://rapidshare.com/files/229503657/TESTY_DO_POLICJI.doc]

3 strony wstecz były...

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 829
bobsley gdzie mieszkasz i na ktora masz testy ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium