SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552830

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Witam.mam pytanie bylem osoba karana i mialem kare pozbawienia wolnosci 1 rok na 6 miesiecy w zawieszeniu.czy moge mimo to skladac papiery do policji,kara sie juz zatarla.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 232
jeśli kara została zatarta to tak jakby jej nie było... z tego co wiem papiery możesz składać. tylko pytanie co odpowiesz w rubryce z pytaniem o niekaralność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Witam, jak widać jestem tutaj nowy. W poniedziałek jakimś cudem zaliczyłem Multiselect. Teraz niedługo czeka mnie wywiad zorganizowany. Chciałbym się w związku z tym dowiedzieć czy ktoś wie może jak on przebiega. Jakich pytań można się mniej więcej spodziewać. Wiem tylko tyle, że pytania dotyczą mojej autoprezentacji, dlaczego chcę służyć w policji, umiejętność formułowania myśli itp. Czy zna ktoś jakieś konkretne, przykładowe pytania jakie mogą się trafić? Jak należałoby odpowiedzieć na pytanie dlaczego chcę podjąć służbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Pawuniu zgodnie z prawdą;) Dlaczego chcesz podjać służbę?:) Na to przecież nie ma gotowej odpowiedzi, to jest sprawa indywidualna:) Nie ma sensu uczyć się gotowych odpowiedzi na wywiad zorganizowany, bo wyjdzie to nienaturalnie:)

Przygotuj się też z wiedzy o policji, bo z tego co wiem padają pytania o np. różnicę między pionem prewencji a kryminalnym i tak dalej. Musisz znać podstawowe info, znać stopnie w policji itp. :) Powodzenia. Mnie dopiero czeka pierwszy etap 23 stycznia:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Vex-ten art co wkleiłeś mówi,że dotyczy to tylko garnizony śląskiego,chodzi o nieczepianie się mandatów drogowych przy rekrutacji do Policji.Ja niedługo zapytam u siebie jak to jest.


Pawuniu-to o co pytasz było kilkukrotnie poruszane w temacie.Wystarczy poczytać temat.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-01-08 09:05:48

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 827
Sorry, po prostu nie zdołałem przejrzeć wszystkich wątków forum. Zdaję sobie sprawę, że powinienem odpowiadać zgodnie z własnym przekonaniem i przemyśleniami, ale po prostu nie chcę tego spalić, bo mi jak większości forumowiczów zresztą bardzo zależy, żeby się dostać.
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Słaby dopytaj i napisz, są różne opinie co komenda to obyczaj A co myślisz o tym co spytałem na temat wpisywania pracy na czarno ?

Pasztecik- moim zdaniem jeśli miałeś wyrok to jest po ptakach. To, że zatarł się normalnym rejestrze nie oznacza tego samego w kartach policyjnych, z tego co słyszałem tam jesteś na zawsze

Pawuniu - przejrzyj internet zajrzyj na ifp.pl tam jest przyklejony temat z pytaniami. Ogólnie WZ to formalność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1111
witam
mam pytanie zacząłem się uczyć testów do policji które otrzymałem od pomocnej 11
i chciałbym wiedzieć czy te odpowiedzi wszystkie są poprawne ???
czy nie ma tam żadnej ściemy czy głupiego żarciku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
a temat przejrzałeś? wiele osób wypowiadało się już o tych testach od pomocnej...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium