SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552877

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
basiczek co z tego że są wakaty jak nie przyjmą tyle ludzi ile by chcieli bo nie ma im z czego zapłacić.Problem dotyczy pieniędzy(zresztą jak zawsze)a nie ludzi.To samo było z wojskiem.Chętnych jest sporo, miejsc też ale kasy dla nich już nie.

satanistov jeszcze się nie dogrzebali do tego że wisi ci mandat na koncie, dlatego wyznaczyli ci termin MS.jednak mogą przerwac ci procedurę rekrutacyjną po zaliczeniu MS także wszystko jeszcze przed toba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
czyli nie opłaca się jechać... dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 259
obejrzyj sobie ten filmik co wstawil scooter.Tam gosc przeszedl juz wszystko i go zatrzymali.Probowac mozna, ale czy warto ludzic sie tylko nadzieja i czekac ze strachem kiedy zadzwonia??Moze sam przedzwon do KWP i spytaj sie jak to wyglada.bedziesz chociaz wiedzial na czym stoisz.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
oglądałem ten filmik. Tak właśnie myślę żeby zadzwonić do działu kadr w KWP i spytać się o wszystko. Zresztą czytałem też, że nie we wszystkich regionach od razu odrzucają za mandaty tylko patrzą za co ten mandat i tak dalej. To można powiedzieć, że ja mam chyba za najbardziej błahy powód... używanie wulgarnych słów... Już gorsze jest przekroczenie prędkości. Moim skromnym zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
prędzej czy później ( a mam nadzieje że w ciągu roku bo tyle są wazne moje testy będą musieli zacząć przyjmować. może i w tym roku już nie mają na przyjęcie pieniędzy ale od stycznia kiedy bdzie nowy budżet coś się ruszy w tym temacie.
do satanistov: najgorzej jest się poddać na starcie. pomyśl że ten przepis w róznie jest interpretowany w róźnych województwach, a na pewno jak było w wywiadzie policja stara się go doprecyzować.

ja osobiście najpierw chciałabym wszystko na piśmie a potem gdyby takie przyszło poszłabym do prawnika, bo to jest nierówne traktowanie kandydatów i policjantów

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Basiczek-Policja może przerwać postępowanie kwalifikacyjne kandydata do służby w Policji bez żadnego podawania przyczyny.Kiedyś,gdy mi przerwano postepowanie chciałem od nich właśnie podanie przyczyny na pismie.Odpowiedzieli mi pisemnie,że nie mają takiego obowiązku,podając jeszcze do tego ich przepisy.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-10-18 14:59:54

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
słaby dokładnie pamiętam twój przypadek. jesten na forum już od roku, wtwdy zaczynał się ten wątek. wiesz twoja sytuacja była jasno opisana w ustawie, klient który ma podczas padania powyżej 140/90 ( jak dobrze pamiętam) ma przerywaną rektutację. ale pomyśl że w niektórych województwach inaczej interpretują przepisy i jednych przyjmą a innych nie. bo w tym przypadku nie doprecyzowali tego przepisu.

zawsze mi się wydawało że mandat to wykroczenie i tak mówią wszyscy policjanci.
jeżeli dostaniesz mandat to nie jesteś osoba karaną.
a teraz według policji nagle ich interpretacja wykroczenia za przekroczenie prędkośći łączy z np. osobami które były karane z KK.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Basiczek,to nie było moje pierwsze podejście do tej formacji

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
w listopadzie zaczął się wątek i zaczełam czytać o wtoich staraniach. A wczesniej jaki był powód przerwania rekrutacji?

ja czekałam na skończenie studiów a i tak nie wytrzymałam i na 4 roku złożyłam podanie. teraz uważam że słusznie zrobiłam, bo już mam wszystko za soba i zostaje tylko czekanie na lekarza i przyjęcia.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jakieś 7 lat temu nie podano mi co było nie tak,a chciałem wiedzieć,żeby się w danym temacie poprawić(o ile miałbym na to wpływ).Było to po Multiselekcie i rozmowie z psychologiem,które poszły według mnie dobrze.Dostałem standardową formułkę pisemną listem "W związku z niespełnieniem przez Pana wymogów stawianych kandydatom do Policji przerywam postępowanie kwalifikacyjne..." Na moją pisemną prośbę o podanie przyczyny przerwania postępowania kwalifikacyjnego dostałem odpowiedż,o której pisałem już wyżej.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium