SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne Testy do policji 2008/2009 SĄ ODPOWIEDZI NA TWO, WYSTARCZY PRZECZYTAĆ TEMAT

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Trzymać się jednej wersji,bo są różnie zadawane pytania,a w zasadzie chodzi o to samo i żeby nie wyszło,ze ściemniasz.Multiselekt,około 3 godzin zajmuje.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
dzięki wielkie pozyjemy zobaczymy co to ze mnie bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Martex-przy rzucie piłką bardziej od bicepsów pracują prostowniki-tricepsy,dlatego proponowałbym paniom dynamiczne wyciskanie w seriach jakiegoś ciężaru za głową,siedząc na ławeczce.Oczywiście najpierw,aby łapki się rozgrzały ruch wykonujemy na sucho,lub z mniejszym ciężarem.Moim zdaniem ćwiczenie dużo może paniom pomóc na TSFie.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-08-04 22:18:43

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 172
przed chwilą dzwonili do mnie z WKP Radom z informacją, że mam przełożony MS na 4.09.2009 (poprzedni termin to 31.07.2009)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Mam pytanie, wczoraj dałam się namówić mojego chłopaka bratu(przyszłemu policjantowi, teraz studiuje na 2 roku) żeby zawieść go do pracy samochodem na który nie miałam wykupionego ubezpieczenia, zatrzymała mnie policja(w Anglii) powiedzieli ze będę miała sprawę sądową...
Czy w tym momencie będę się liczyła jako osoba karana???
Od września miałam pracować w przedszkolu, boje się ze już mogę zapomnieć o mojej pracy...
Tam jest potrzebne zaświadczenie o niekaralności, teraz już będę jako karana???
Jak to jest???
Jeśli będę już jako karana, to będę miała to w papierach do końca życia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
A nie powinnaś dostać mandatu za to tylko ? :P Czy może odmówiłaś przyjęcia mandatu?

Zmieniony przez - GoldenBoj w dniu 2009-08-05 23:12:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
Bogusia_25
troche nie wstrzeliłaś się w temat
zresztą,ciężko cokolwiek powiedzieć bo sytuacja miała miejsce a Anglii,a skąd my mamy znać przepisy tam panujące...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 119
Jakub87 - hej wiem ze miales muliselect w srode - a mozesz powiedzieć cos na ten temat , jakie ogólne wrażenia? trzymam kciuki....i powodzenia na wywiadzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Czesc
Szukam odpowiedzi do aktualnego testu wiedzy do Policji 2008/2009. Jakby ktos z Was miał takie odpowiedzi to daj znac gg albo podeślijcie je na maila: neon_20wp.pl
Dzieki wielkie

neon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
Neon_83 ban na 15 dni

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy sklep firmowy MASTERSa !!!

Następny temat

Bold dla Marcina VB - gratulacje

WHEY premium