SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
No tak myslałem, w końcu robią tu z ciebie jakiegos bozka:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
WIEK: 20
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 3 tyg planuje aż do osiągnięcia 85-80 kg
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 25 lub 18 zależnie czy pomiar robię na wadze czy takim ręcznym dziadostwem
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10-14%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): CKD, aktualnie na dzień przypada mi mniej więcej 1800 kcal 140 Biała 15-20 ww i 140-160g tłuszczu. Trening, lecę według opisu z forum + aeroby (Basen, rowerek stacjonarny crosfit)
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.):zdrowa rybka ze mnie :D
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Jedyny energetyk jaki na mnie działa to monster, trochę słabiej rockstar i redbull kawa i inne energetyki nie dają zauważalnych skutków
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: kiedyś tam BCAA i było ok, żadnych skutków ubocznych
BUDŻET: na spalacz około 100

Zmieniony przez - kubex w dniu 2013-02-10 23:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
najpierw zatroszcz się o dietę,bo taka kaloryczność i ckd przy takim zalaniu to średni pomysł.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
Jesteś 1 osobą która odradzając CKD podaje powód ;)
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale za dużo Kcal mam jeżeli chodzi o tą diete i zbyt wysoki poziom BF ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
za mało masz kcal jak na swoją, wagę, a ckd jest na końcówkę, nie start redukcji dla osób o wysokim poziomie wytrenowania.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
No dobrze, to co w takim razie Low carb ? zbilansowana ( zrównoważona ? nie pamięam teraz nazwy)
Znam się na tyle dobrze, że osobiście potrzebował bym diety, na której "szybko" zejdę i potem odpowiednią dietą trzymać wagę, niż powolutku dochodzić do upragnionego poziomu. Wytrzymam restrykcyjnie miesiąc dwa, dalej wiem, ze bym się zaczął łamać gdybym nie mógł jeść połowy rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
szybko zazwyczaj oznacza na krótko, ale załóż osobny temat, bo ten od diet nie jest.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 586
WIEK: 21
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia):
3 lata temu redukcja która trwała około 8 miesięcy . ze 135 kg zleciałem do bodajże 105 kg ( wzrost 178 ) . potem już tylko dieta która nie była low carbem tylko tzw " rozsądnym jedzeniem " i średnia aktywność fizyczna w postaci czasami siłowni , czasami wfu w szkole , czasami rowerek . od tak żeby nie przytyć.

teraz powróciłem od początku grudnia 2012 zaczynająć od wagi 116 przy wzroście 183 , aktualnie ważę 109 a planowany koniec redukcji przy wadzę 95 lub przy zadawalającym mnie obrazie sylwetki
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): około 23%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: sądzę że 10-15 % będzie ok
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): dieta low carb - od 5 do 7 posiłków dziennie - zapotrzebowanie kaloryczne 3100 ale dieta ustawiona na około 2500 kalorii .
trening siłowy 4 x w tygodniu po godzinie + 40 minut areobów 4x w tygodniu . jak starcza czasu to dorzucam basen i więcej areobów
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): ciśnienie i serce w normie , ogólnie zdrowy
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: l-karnityna treca 3 lata temu , dymatize dyma burn wersja z efedryną też jakieś 3 lata temu ( totalnie nie przyniosła efektów ) i ze 120 kapsułek thermo speed extreme olimpu
BUDŻET: w zasadzie brak ale niech będzie powiedzmy koło 200 zł

ogólnie to przymierzam się do czegoś mocnego tylko nie wiem co aktualnie jest mocne i dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
aktualnie to nic mocnego Ci nie trzeba.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 586
hmm ale waga w zasadzie się nie rusza od ponad miesiąca . w lustrze też mało co widać . zejść z kalorii też już za dużo nie mogę ( aktualnie jestem na 2300-2400 dziennie kalorii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium