SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktorzy z filmów karate

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54277

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
ja zaglosowałem na Marca Dacascosa bo mial cienką pozycje a lubie goscia szczegolnie za role w serialu The Crow ale Bruce Lee rulez



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
mój głos na jackie chana tylko mam pytanie czemu w twoim spisie nie ma takich ludzi jak sammo hung, juen biao ,Richard Norton ,Keith Cooke , ani żadnych kobiet np Cynthia Rothrock . oni bardzo dużo wnieśli przynajmniej dla mnie do filmów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Wyciągasz temat o aktorach PO 6 LATACH?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
no tak każda pora jest dobra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Uważaj na przyszłość, bo każda pora jest dobra by dać komuś bana za archeologię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
oki powiem szczerze że nie spojżałem na daty postów ale czy to jest jakiś problem żeby nie odpowiedziec na moję pytanie a po drugie czy najlepszym rozwiązaniem jest straszenie banem ??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Gdybyś odświeżył istotny temat podając ważne informacje-problemu by nie było. Ale tematy o "filmach karate" do takowych nie należą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9
wszystko super tylko brakuje mi Sashy Mitchela i Wesleya Snipesa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
OloKK, dobra robota, choć troszkę mało info, ale wiem, że też i w sieci nie wszystko można znaleźć. Ale fajnie by było ten zestaw informacji kontynuować bo jest jeszcze trochę takich geniuszy aktorskich którzy opanowali sztuki walki a nie są tak znani oraz ci, którzy są znani a których zabrakło: Jin Zhan znany z filmu IP MAN 3, który zaprezentował wysoki poziom walki. Daniel Bernhardt, Thomas Ian Griffith,Yasuaki Kurata, Scott Adkins,Donnie Yen,Richard Norton, James Lew, Bruce Locke,Keith Hirabayashi Cooke,Michael Jai White,Jason Statham,Philip i Simon Rhee,Chuck Jefferys,Tony Jaa,Ong Soo Han(Król Kickboxerów, Krwawy sport),Jeff Speakman, Dale "Apollo"Cook, Loren Avedon,Jalal Merhi,Sammo Hung Kam-bo,Jerry Trimble,David Bradley,Arnold Chon (niezbyt urodziwy, ale wysportowany bardzo dobrze),Jeff Wincott, Jadson Mills (znany ze Strażnika Teksasu),Robin Shou, Cyril Raffaelli (znany z 13 dzielnicy i Pocałunku smoka),John Miller (Niepokonani,Honor i chwała - z Cynthią Rothrock),Lorenzo Lamas,Evan Lurie. No i zapominamy o płci pięknej, która w tej dziedzinie jest równie genialna co mężczyźni: wspomniana Cynthia Rothrock, Michelle Yeoy, Nia Peeples (Virenia Gwendolyn Peeples znana ze Strażnika Teksasu i Wpół do śmierci),Jeeja Yanin,Moon Lee,Karen Sheperd,Angela Mao i inni. Jak mi się coś jeszcze przypomni to zarzucę te postacie.

A tak z ciekawości to ciekawi mnie czy ktoś nakręci kolejne części Niezniszczalnych. Sylwek Stallone zajęty innymi filmami więc może kumpel Statham? Ciekawe tez kogo by wzięli do tej całej elity aktorów którzy byli a kto by zniknął - zapewne Norris bo gościnnie wystąpił w e części.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Ale wiesz,że OLOKK założył temat 16 lat temu i od 16 lat w nim się nie wypowiadał...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupno judogi...

Następny temat

www.sambo.pl

WHEY premium